به گزارش گروه ترجمه رکنا، مادر سه فرزند اعلام کرده است، مردی که قرار بود با او ازدواج کند او را بعد از درمانش برای ابروهایش ترک کرد چرا که او به دلیل اشتباه و ناشی بودن آرایشگرش حالا چهار ابرو داشت و حالا از آرایشگرش شکایت کرده است.

جامی لدبتر 42 ساله اهل کانزاس سیتی در ایالت میسوری به شبکه ی WDAF گفت که او در ابتدا زمانی که دخترانش در نوامبر گذشته 250 دلار به عنوان هدیه و برای درمان ابروهایش به او پول دادند خیلی هیجان زده شد، زیرا او تقریبا بدون ابروی و بسیار کم پشت به دنیا آمده بود با این حال، جلسه میکروبلیدینگ با تخفیف بسیار زیاد اشتباه انجام شد و او به جای دو ابرو، دارای چهار ابرو شد نه تنها نتیجه نهایی اعتماد به نفس او را درهم شکست، بلکه منجر به شکست یک رابطه عاشقانه نیز شد.

جامی می گوید :من هرگز چنین چیزی را حتی برای بدترین دشمنم هم آرزو نمی کنم کاری که با اعتماد به نفس من انجام شد، سخت بود. من ویران شدم، حتی فردی که قرار بود با من ازدواج کند رابطه اش را با من قطع کرد و بی خیال ازدواج شد!

میکروبلیدینگ ظاهر موها را با استفاده از رسوبات رنگی نیمه ثابت زیر لایه اول پوست شبیه سازی می کند و یک ابروی پرتر و طبیعی را ایجاد می کند اگرچه این کار دائمی نیست، اما نتیجه نهایی می تواند بین یک تا سه سال بماند، زن جوان تمام پولش را به یک فرد ناشی داد تا برایش ابرویی زیبا طراحی کند در حالی که برخلاف تصورات او اوضاع از قبل خیلی بدتر شد و موجب شد او مدتها حتی نتواند از خانه بیرون برود.

این مادر گفت که او پس از درمان مشکل ظاهری ابروهایش توانست به محل کارش برود و پیش از آن جرات ظاهر شدن بیرون از خانه را نداشت زیرا نمی خواست که دیگران ابرو های افتضاح او را ببینند. هرچند او در آن دوران سخت سعی کرد با آرایش کردن آن ها را بپوشاند.

بعد از مدتی بالاخره راه چاره ی دیگری یافت و از زنی که ادعا می کرد می تواند آن ها را استتار کند کمک گرفت، اما آن ها در نهایت بدتر شدند و به جای 2 ابرو حالا اون 4 ابرو داشت و باید راه حل بهتری برای خود پیدا می کرد تا اینکه در نهایت نزد یک هنرمند خال کوبی دارای مجوز که صاحب سالن زیبایی در ایالت میسوری است و تخصص خاصی در حذف خالکوبی و اشتباهات تاتو به خصوص در صورت دارد رفت.آرایشگر جوان در کارهای آرایشی متعدد، از جمله برداشتن خال کوبی، تخصص دارد، زمانی که او برای اولین بار دید حیرت زده شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟