در پی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 ، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۱۸ همراه گروه امداد و نجات ۱۴ این سازمان را ساعت ۲۱:۴۳ چهارشنبه 21 فروردین ماه به بیمارستان ۱۵ خرداد اعزام کرد.

محمد خانعلی فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد چگونگی وقوع این حادثه گفت: زن ۳۸ ساله‌ای هنگام کار با گوشت کوب برقی به طور ناگهانی دچار حادثه شد و انگشت شست دست راست وی در میان تیغه‌های تیز این وسیله برقی‌گیر کرد و دچار جراحت شد.

87 (2)

وی افزود: مصدوم برای درمان در بیمارستان ۱۵ خرداد حضور پیدا کرد که عوامل اورژانس این بیمارستان به دلیل گیر کردن انگشت دست در گوشت کوب ، بناچار از آتش نشانی درخواست کمک کردند. خانعلی در ادامه تصریح کرد : آتش نشانان و نجاتگران بی درنگ در بیمارستان حضور یافته و با استفاده از تجهیزات مخصوص ، قسمتی از این وسیله برقی را برش داده و انگشت فرد مصدوم را از میان تیغه های گوشت کوب آزاد کردند.

وی اظهار داشت: پس از رها سازی انگشت دست این بانو، بلافاصله کادرپزشکی اورژانس اقدامات درمانی را انجام دادند. این فرمانده آتش نشانی رعایت نکردن اصول ایمنی و سهل انگاری در هنگام کار با این وسیله برقی را علت وقوع این حادثه اعلام کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟