مهدی فراهانی گفت: متأسفانه این حادثه با وجود هشدارهای داده شده در خصوص سیلابی بودن مسیر رودخانه‌ها و پرهیز از نزدیک شدن به جریان آب، در روز طبیعت رخ داد و در آن یک مرد جان خود را از دست داد.

وی افزود: با وجود اعزام بالگرد اورژانس به منطقه برای نجات جان فرد غرق شده و حضور کارشناسان مرکز فوریت‌های پزشکی قم، فرد حادثه دیده به دلیل شدت بالای جریان آب، در همان لحظات اولیه فوت شده بود.

فراهانی ادامه داد: با وجود آمادگی کامل کارکنان اورژانس برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان در تمام مناطق استان، از مردم می‌خواهیم تا آرام شدن وضعیت رودخانه‌ها، به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار، از نزدیک شدن به جریان آب خودداری کنند.

سخنگوی اورژانس قم با اشاره به درج برخی از اخبار مبنی بر فوت این فرد در رودخانه قم گفت: این موضوع کذب محض است و فرد یاد شده در روستای بنابر از توابع بخش خلجستان در اثر سیلاب رودخانه همان روستا جان خود را از دست داده است.

وی تاکید کرد: در برخی از خبرها از قول اورژانس درج شده بود که این فرد غیربومی بوده که این موضوع نیز تکذیب می‌شود، در صورتی که آن مرحوم از اهالی قم بوده و غیربومی آن بخش بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟