حجم ویدیو: 1.11M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

سیل شیراز

سیل شیراز

سیل شیراز

سیل شیراز

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از گرفتار شدن ۲۰۰ خودرو در آب سخن گفت و اعلام کرد که هنوز تلفات جانی به پلیس گزارش نشده است.

وی از رانندگان خواست تا سفرهای خود به مناطق کوهستانی را به تعویق بیندازندچون امشب در بسیاری از جاده های کشور، رعد و برق و طوفان پیش‌بینی شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حضور ۵ تیم عملیاتی و تخصصی امداد و نجات جمعیت هلال احمر در دروازه قرآن شیراز

مدیر ععامل جمعیت هلال احمر استان فارس از وقوع آبگرفتگی در خیابان های دروازه قرآن تا هفت تنان شیراز خبر داد و افزود: در حال حاضر ۵ تیم عملیاتی و تخصصی به منظور رسیدگی و امداد و نجات احتمالی در منطقه حضور دارند.

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ حسین درویشی گفت: بارش شدید در مناطق دروازه قرآن تا بلوار هفت تنان موجب وقوع آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی شده است.

درویشی ادامه داد: پس از تماس مردمی با شماره تلفن ندای امداد (۱۱۲) مبنی بر وقوع سیل و آبگرفتگی در مناطق یاد شده، بلافاصله نیروهای امدادی به مناطق متاثر اعزام شدند.

وی یادآور شد: در حال حاضر ۵ تیم جستجو و نجات تخصصی از جمعیت هلال احمر مرکز استان و شهرستان شیراز در منطقه حضور دارند و تمامی تیم های عملیاتی به منطقه فرا خوانده شده اند.

آیا این خبر مفید بود؟