مقامات محلی آمریکا اعلام کردند که "خوزه ماکیا" از اهالی شهر "فورت لادردیل" در ایالت فلوریدا بعدازظهر روز پنج شنبه پس از بازگشت به خانه با یک ایگوانای سبز رنگِ روشن در داخل توالت فرنگی مواجه شد.

ماکیا به محض مشاهده این موجود در خانه خود، موضوع را به کمیسیون ماهی و حیات وحش فلوریدا اطلاع داد اما با شنیدن این مطلب که نجات این خزنده وظیفه کمیسیون نیست بلافاصله با شماره فوریت‌های اضطراری تماس گرفت.

ماموران اداره آتش‌نشانی و نجات فلوریدا در پاسخ به این تماس، خود را به خانه ماکیا رسانده و با برداشتن رویه‌ی توالت فرنگی، ایگوانا را که در حال شنا کردن داخل کاسه توالت فرنگی بود، نجات دادند.

آتش‌نشانان ایگوانا را با دستکش استریل از توالت نجات داده و بدون هیچ گونه آسیبی در طبیعت آزاد کردند.

ایگواناها که به صورت بومی متعلق به طبیعتِ فلوریدای جنوبی هستند به طور معمول در میان چمن‌زارها، پیاده‌روها و خیابان‌های این ایالت دیده‌ می‌شوند.

بنا بر گزارش دیلی میل، فرمانده اداره آتش‌نشانی و نجات فلوریدا اعلام کرده که ماموران آتش‌نشانی به این گونه ماموریت‌ها در این ایالت گرمسیری عادت کرده‌اند، چرا که معمولا انواع حیوانات وحشی از جمله پیتون‌ها و الیگاتورها در مکان‌های عمومی فلوریدا دیده می‌شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

57847252

آیا این خبر مفید بود؟