به گزارش گروه حوادث رکنا، وقوع این حادثه ساعت 08:50 دقیقه صبح امروز توسط کارگران به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که بی درنگ با هماهنگی ستادفرماندهی آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاه 14 به همراه گروه امداد و نجات 2 این سازمان به محل حادثه واقع در دولت آباد، ابتدای بلوار قدس، کوچه سنگبریها روانه شدند.

کارگر ساختمانی 9 طبقه سقوط کرد و جان داد

به گفته توکل قاسم پور رییس ایستگاه 14 آتش نشانی تهران، در یک ساختمان 8 طبقه در حال ساخت، کارگر 22 ساله ای در حین کار به علت نامشخصی به داخل چاهک آسانسور افتاد که براثر سقوط از طبقه هفتم به طبقه منفی 2 در انتهای چاهک آسانسور به شدت دچار صدمات جسمی شد.

کارگر ساختمانی 9 طبقه سقوط کرد و جان داد

وی اضافه کرد: آتش نشانان با رعایت اصول ایمنی وارد چاهک آسانسور شده و با استفاده از برانکارد مخصوص، کارگر مصدوم را به بیرون از چاهک منتقل کردند.

قاسم پور در ادامه ابراز داشت: پس از انتقال مصدوم به محیط امن، بلافاصله این کارگر تحت معاینه اولیه عوامل اورژانس حاضر در محل قرار گرفت که در پی این معاینات مشخص شد که متاسفانه این کارگر 22 ساله به علت شدت صدمات وارده جان خود را از دست داده بود.

کارگر ساختمانی 9 طبقه سقوط کرد و جان داد

وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از دادن تذکرات ایمنی به کارگران ساختمانی و مهندس ناظر ساختمان کارگر فوت شده را جهت انتقال به پزشکی و بررسی علت مرگ و چگونگی وقوع این حادثه تحویل عوامل انتظامی دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟