حجم ویدیو: 4.17M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36

دزدی که پس از انجام یک سرقت از راه سقف یک خانه ویلایی در مالزی قصد فرار داشت نمی‌دانست چه سرنوشتی در انتظارش است. این جوان ۲۸ ساله هنگامی که قصد داشت از راه پشت بام یک خانه ویلایی در منطقه " جالان کی هوپ" مالزی خود را به خیابان برساند ناگهان در چنگ یکی از همسایگان گرفتار شد.در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با کمک تلفن همراه تهیه شده است کشمکش و درگیری این همسایه شجاع با دزد جوان را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود هنگامی که این دزد با استفاده از سقف خانه ویلایی قصد فرار دارد ناگهان یکی از همسایگان را در مقابل خود می‌بیند. این جوان ابتدا به عقب بر می‌گردد و تلاش می‌کند مسیری جایگزین برای فرار پیدا کند، اما هنگامی که متوجه می‌شود تعدادی از افراد محلی را در پایین منتظر او هستند بهترین راه را خلاص شدن از دست مرد همسایه می‌بیند.

این ویدئو نشان می‌دهد که این جوان با تکان دادن وسیله‌ای که در دست دارد تلاش می‌کند با ترساندن مرد همسایه راه خود را باز کند، اما با مقاومت شجاعانه مرد همسایه روبور می‌شود. این در حالی است که در ابتدا مرد همسایه با دست خالی در مقابل دزد قرار گرفته بود و در ادامه چند نفر از شاهدان عینی یک چوب را برای داشتن وسیله دفاعی برای او پرتاب می‌کنند.

دزد که باور نمی‌کرد اینچنین گرفتار شود تصمیم می‌گیرد به عقب برگشته و پا به فرار بگذارد که ناگهان در اثر از دست دادن تعادل خود روی زمین سقوط می‌کند. در ویدئوی تهیه شده این جوان در حالی که دچار آسیب دیدگی شده و روی زمین افتاده است دیده می‌شود. بلافاصله چند نفر از ساکنان محلی پلیس را در جریان این حادثه قرار داده و پلیس در محل حاضر می‌شود. پلیس از داخل کیفی که این دزد به همراه داشت مقداری از اجناس دزدیده شده را پیدا کرد.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی در مالزی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری شجاعت مرد همسایه در جلوگیری از فرار دزد را ستودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟