به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت حوالی ۶ صبح امروز همزمان با وقوع این حادثه، رانندگان عبوری در تماس با سامانه 125 این حادثه را اطلاع رسانی کردند و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران نیز با به صدا درآوردن زنگ ایستگاه ۱۲۱، آتش نشانان را به همراه گروه نجات ۱۵، عازم جاده ی خاوران به سمت غرب، قبل از مرکز تعویض پلاک کرد.

رضا ورمقانی فرمانده ی حاضر در محل حادثه در این باره ابراز داشت: واژگونی یک دستگاه مینی بوس بر اثر از جا درآمدن چرخهای عقب سمت راننده و عدم تعادل خودرو و برخورد با چند دستگاه خودروی سواری منجر به نشت شدید گازوئیل و مسدودی مسیر تردد خودروها شده بود.

واژگونی مینی بوس در جاده ی خاوران

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه و جلوگیری از نشت گازوئیل خودرو به جستجو در داخل آن پرداختند که خوشبختانه مشخص شد که هیچ فردی جز راننده در خودرو نبوده و وی نیز پیش از رسیدن آتش نشانان، سالم از خودرو خارج شده بود.

ورمقانی تصریح کرد: پس از حضور عوامل راهور منطقه ی ۱۵، آتش نشانان با کمک ایشان اقدام به جابجایی مینی بوس توسط جرثقیل و انتقال به حاشیه ی امن جاده کردند.

وی افزود: آتش نشانان پس از شستشوی سطح جاده ی آغشته به گازوئیل و ایمن سازی مسیر حرکت خودروها و تحویل به عوامل راهور، به عملیات خود پایان داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟