حجم ویدیو: 9.55M | مدت زمان ویدیو: 00:01:39

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، لحظه دلهره‌آور سقوط یک کارگر حین برف‌روبی یک ساختمان در روسیه را به تصویر می‌کشد. این کارگر که مشغول برف‌روبی سقف یک ساختمان سه طبقه در مرکز مسکو، پایتخت روسیه بود، ناگهان به پایین سقوط کرد.
در ویدئویی که توسط یک شاهد عینی و با کمک دوربین تلفن همراه تهیه شده است، چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در این ویدئو این کارگر که لباس نارنجی رنگ بر تن دارد، بر روی سقف ساختمان و در حال برف‌روبی دیده می‌شود. یکی از همکاران او نیز در پایین ساختمان و در حالی که نظاره‌گر او است، حضور دارد.
لحظاتی بعد در حالی که این کارگر قصد دارد به قسمت‌های بالایی سقف حرکت کند، ناگهان دچار لغزش شده و از بالای سقف به پایین ساختمان سقوط می‌کند. این کارگر با خوش شانسی در محلی که برف‌های سقف ساختمان ریخته بود فرود آمد و به همین دلیل به او آسیبی وارد نشد. بلافاصله دو نفر از همکاران او وارد عمل شده و او را در حالی که قادر بود روی پا‌های خود بایستد از محل حادثه دور کردند. پس از این حادثه این کارگر به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد.
در بیانیه‌ای که توسط مسئولان محلی منتشر شده است، آمده است: «در تاریخ ۳۱ ژانویه یک کارگر شرکت خدماتی برف‌روبی حین برف‌روبی از سقف یک ساختمان در خیابان «بائومانسکایا» به پایین سقوط کرد. این کارگر که در اثر این حادثه دچار جراحت شده بود، به بیمارستان منتقل شد. عدم رعایت اصول ایمنی موجب وقوع این حادثه شد و تحقیقات از شرکت خاطی ادامه دارد. ما به همه شرکت‌های خدماتی توصیه می‌کنیم که به پرسنل خود نکات ایمنی را برای برف‌روبی ساختمان‌ها آموزش دهند.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟