به گزارش گروه حوادث رکنا، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 12:05 دقیقه ظهر دیروز با دریافت خبر رخداد این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 77 را به محل حادثه در خیابان ستارخان، ابتدای خیابان اتابکی مهر اعزام کرد.

تصادف زنجیره ای در خیابان ستارخان

به گفته مهدی راهپیما فرمانده ایستگاه 77 آتش نشانی، درجریان یک حادثه رانندگی تعداد پنج دستگاه خودرو سواری شامل دو خودرو پراید و سه خودروی سواری تیبا، پژو 206 و جک شاسی بلند به دلیل نامشخصی با یکدیگر تصادف کردند.

وی در مورد تعداد مصدومین این حادثه گفت: دراین تصادف دو نفر از سرنشینان این خودروها شامل یک زن 70 ساله و یک مرد26 ساله مجروح شدند که قبل ازرسیدن نیروهای آتش نشانی توسط رهگذران از داخل خودروها بیرون آورده شد و پس از حضور آتش نشانان در محل، هر دو مصدوم تحویل عوامل اورژانس شدند.

تصادف زنجیره ای در خیابان ستارخان

تصادف زنجیره ای در خیابان ستارخان

راهپیما اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله بعد از قطع کردن برق خودروهای خسارت دیده و نیز اطمینان از عدم نشت بنزین، با گذاشتن علائم هشدار دهنده، صحنه حادثه را برای تردد خودروهای عبوری ایمن کردند.

این فرمانده آتش نشانی علت بروز این تصادف را از سوی پلیس راهوردر دست بررسی اعلام کرد و افزود: آتش نشانان پس از پاکسازی محل، خودروهای تصادفی را به حاشیه امن خیابان منتقل کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟