به گزارش گروه حوادث رکنا، شهروندانی که شاهد حادثه ی تصادف بین دو خودروی سواری بودند سراسیمه پس از تماس با سامانه ی ۱۲۵ آتش نشانی درخواست کمک فوری کردند.

ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله پس از دریافت این خبر در ساعت ۱۰:۲۵ دقیقه صبح امروز، آتش نشانان ایستگاه ۲۴ و گروه امداد و نجات ۲ را عازم خیابان خاوران، میدان مالک اشتر کرد.

مصدومیت دو نفر در تصادف دو خودرو

حسن رضی ترابی فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل درخصوص این حادثه اظهار داشت: برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری منجر به مصدومیت دو سرنشین آن شد که قبل از رسیدن نیروهای عملیات، یکی از آنان که مردی حدوداً ۴۵ ساله بود از داخل خودرو خارج شده بود ولی سرنشین دیگر که زنی در حدود ۳۵ ساله بود، درداخل خودرو گرفتار شده و قادر به خروج از خودرو نشده بود.

وی اضافه کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن کردن محل و قطع برق خودروها و نیز جلوگیری از نشت بنزین آنها با رعایت موارد ایمنی مسافر محبوس شده را از داخل خودرو بیرون آوردند.

رضی ترابی ادامه داد: پس از خارج شدن این شخص از داخل خودرو با توجه به وخامت حال وی، عوامل اورژانس بی درنگ این زن مصدوم به همراه نفر دیگررا به مراکز درمانی منتقل کردند.

این فرمانده آتش نشانی علت بروز این تصادف را از سوی پلیس راهور در دست بررسی اعلام کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟