به گزارش کروه حوادث رکنا، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران همزمان با دریافت خبر واژگون شدن کامیونت خاور بر روی یک خودروی سواری، ساعت ۴ صبح امروز با بصدا درآوردن زنگ ایستگاه ۱۵ آتش نشانان را به همراه تیم نجات ۲ روانه ی بزرگراه بسیج به سمت شمال، قبل از ۲۰ متری افسریه کرد.

حسین فخاری فرمانده ی آتش نشانان، در این باره گفت: در محل حادثه یک دستگاه کامیونت خاور در هنگام حرکت در مسیرجنوب به شمال از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با نیوجرسی جدا کننده ی بی آر تی بر روی یک دستگاه خودروی سواری پراید واژگون و از حرکت متوقف شده بود.

واژگونی کامیونت خاور بر روی پراید حادثه آفرید

وی افزود: آتش نشانان همزمان با نصب علائم هشدار دهنده ی ترافیکی برای اطلاع رسانی به رانندگان خودروهای عبوری با قطع برق خودروها از نشت سوخت آنها نیز جلوگیری کردند.

فخاری تصریح کرد: با بررسی های میدانی معلوم شد هر دو راننده پیش از رسیدن آتش نشانان از خودروها خارج شده و دچار مصدومیت چندانی نشده بودند.

وی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه تا حاضر شدن جرثقیل راهور برای جابجایی کامیونت و انتقال به حاشیه ی امن بزرگراه، سطح خیابان را شستشو دادند و پس از تحویل محل حادثه به عوامل راهور و نیروی انتظامی، پایان ماموریت خود را اعلام کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟