به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت 4:00 بامداد امروز در پی تماس همسایگان یک ساختمان مسکونی با سامانه 125، مبنی بر شنیدن صدای فریاد و کمک خواهی ساکنان یک واحد مسکونی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران زنگ ایستگاه ۲۴ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه تیم نجات ۲ روانه ی بلوار ابوذر، خیابان ده حقی، خیابان شاهد، کوچه ی نصر ۴ شدند.

کرسی برقی آتش بپا کرد

منصور فراهانی فرمانده ی آتش نشانان در این باره گفت: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که در طبقه ی دوم یک ساختمان سه طبقه ی شش واحدی که از قسمت اتاق خواب دچار آتش سوزی شده بود دود و شعله ی زیادی به بیرون زبانه می کشید.

کرسی برقی آتش بپا کرد

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و کشیدن یک رشته لوله ی آبدهی خود را به واحد مسکونی رساندند و با استفاده از لوله های آبدهی مهار آتش سوزی را آغاز کردند.

کرسی برقی آتش بپا کرد

فرمانده ی آتش نشانان خاطرنشان کرد: تیم نجات نیز پس از ورود به منزل برای اطمینان از عدم وجود محبوس شده به جستجوی کامل محل حادثه پرداخت که معلوم شد خوشبختانه قبل از رسیدن آتش نشانان و با کمک همسایگان، زوج ۶۰ ساله از آنجا خارج شده بودند.

کرسی برقی آتش بپا کرد

وی افزود: آتش نشانان پس از کنترل و مهار آتش سوزی از سرایت آتش به اطراف جلوگیری کردند.

کرسی برقی آتش بپا کرد

فراهانی با اشاره به علت آتش سوزی و نصب ناایمن کرسی و داغ شدن بیش از حد لامپ آن خاطر نشان کرد: آتش نشانان با لکه گیری کامل محل حادثه و تخلیه ی دود از داخل ساختمان توسط فن فشار مثبت و ایمن سازی های لازم به عملیات خود پایان دادند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

کرسی برقی آتش بپا کرد

آیا این خبر مفید بود؟