حجم ویدیو: 1.97M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه تکان‌دهنده‌ای را در یکی از ایستگاه‌های متروی استرالیا به تصویر می‌کشد. این ویدئو مسافر جوانی را نشان می‌دهد که پس از گیر کردن دستش بین درب مترو از یک حادثه Incident مرگبار جان سالم به‌در می برد.
در این ویدئو که توسط دوربین مدار بسته ایستگاه متروی شهر " سیدنی" تهیه شده است مشاهده می‌شود این مرد پس از رسیدن مقابل قطاری که آماده حرکت می‌شود دست خود را بین درب باز یکی از واگن ها قرار می‌دهد. اما با وجود مجهز بودن قطار به سنسور، درب آن باز نشده و قطار ایستگاه را به همراه مسافر ترک می‌کند.
در حالی که دست این مرد جوان بین درب قطار گرفتار شده است بر سرعت قطار اضافه می شود و او چاره ای جز دویدن در کنار واگن قطار نمی‌بیند. چند لحظه پیش از آنکه قطار در داخل تونل ناپدید شود این مسافر موفق به آزاد کردن دست خود شده و در نزدیکی قطار به شکلی خطرناکی روی سکو سقوط Fall می‌کند. در این حادثه مرد جوان در حالی که دچار جراحت شده بود از خطر مرگ گریخت. این حادثه در ساعت 9 دوشنبه شب و در ایستگاه متروی " سون هیلز" شهر سیدنی استرالیا رخ داد.
" آندره کانستانس"، وزیر حمل و نقل استرالیا این ویدئو را هشداری جدی به تمام مسافرانی دانست که در ایستگاه های مترو دست به اقداماتی مشابه می زنند. او در گفتگو با 7 نیوز گفت : " این کار غیرضروری است. علت همه این حوادث Accidents این است که چنین افرادی به سمت قطار می دوند. این عمل می توانست به از دست دادن عضوی از بدن یا جان این فرد ختم شود. چنین افرادی اینطور فکر می کنند، آنها فکر می کنند غیرعادی و شکست ناپذیر هستند."اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟