حجم ویدیو: 4.42M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

به گزارش حوادث رکنا، راننده خودروی BMW که در یک خیابان توسط تعدادی سارق مسلح محاصره شده بود با شگردی جالب موفق به فرار Escape از دست آنها شد.

این سارقان که قصد داشتند خودروی این راننده را به سرقت Stealing ببرند با هوشیاری راننده ناکام ماندند. در ویدئویی که منتشر شده است نشان می‌دهد این سارقان از یک خودروی نقره‌ای رنگ خارج شده و بلافاصله راننده خودروی BMW را محاصره می‌کنند.
در این ویدئو مشاهده می‌شود با وجود محاصره شدن راننده توسط سارقان او خونسردی خود را حفظ کرده و با کنترل این صحنه با به عقب و جلو حرکت دادن خودرو مانع ورود سارقان به خودرو و سوار شدن آنها می‌شود. او در ادامه خودروی خود را به عقب رانده و سپس از صحنه فرار می‌کند. در این ویدئو یکی از سارقان از خودرو پیاده شده و تلاش می‌کند با باز کردن در خودرو به دو هم دست خود کمک کند. سرانجام این راننده شجاع توانست از این حادثه Incident فرار کند.
در ویدئوی دیگری که بعدا منتشر شد نشان می‌دهد یکی از سارقان اسلحه را روی سر راننده قرار می دهد. ظاهرا این سارق که تی‌شرت قرمز رنگ بر تن دارد پس از پیاده شدن از خودرو و نزدیک شدن به راننده اسلحه را روی سر او قرار می‌دهد. هنوز زمان دقیق وقوع این حادثه مشخص نشده اما گفته می‌شود محل وقوع آن شهر " بوینرس آیرس" در کشور آرژانتین بوده است.
گفتنی است؛ پلیس Police محلی آرژانتین جستجوهای خود را برای دستگیری این سارقان آغاز کرده است. هنوز هیچ یک از سارقان توسط پلیس دستگیر نشده‌اند. پلیس با انتشار این ویدئو از شهروندان خواسته است تا در شناسایی سارقان به آنها کمک کنند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟