به گزارش رکنا، یک داماد چینی که قصد فرار Escape از این تشریفات را داشت دچار حادثه Incident شد. " آی گانگ تائو" ۲۴ ساله در بزرگراهی در نزدیکی خانه اش با یک خودرو تصادف Crash کرد و مجروح شد.

او قصد داشت از دست مهمانان و دوستانش بگریزد دچار این حادثه شد. در یکی از تصاویری که از گانگ تائو منتشر شده است او را پیش از تصادف و در حالی که بدنش پوشیده از مرکب سیاه است نشان می‌دهد.

بنا به گفته خانواده این داماد او روز یکشنبه در حالی که از خانه عروس و از دست دوستانش فرار کرده بود دچار این حادثه شد.

بنا به این گزارش مهمانان و دوستان داماد با پرتاب تخم مرغ به سمت او، مالیدن مرکب به بدنش و بستن او به تیر چراغ برق و کتک زدن با چوب بامبو موجب فراری شدن او از خانه عروس شده بودند. عمه داماد در شرح ماجرا گفت که برادرزاده اش قصد داشت با عبور از بزرگراه فاصله خانه عروس تا خانه خودش را در مدت کوتاهی طی کند که با یک خودرو در اتوبان تصادف کرد.

چن در این باره گفت:: " واقعا دردناک بود. برادرزاده ام مانند یک مرده در گوشه بزرگراه افتاده بود و نمی‌توانست حرکت کند. او هنگامی که از نرده‌ها به داخل بزرگراهی شلوغ پرید با یک خودروی عبوری تصادف کرد. "

گفتنی است؛ قدمت برگزاری رسومات سنتی در مراسم عروسی چین به صد‌ها سال پیش باز می‌گردد و چینی‌ها برای بیرون راندن ارواح شیطانی اقدام به انجام این مراسم می‌کردند. این تشریفات عجیب با وجود انتقاد‌های زیاد در مناطقی از چین همچنان برگزار می‌شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟