علی فتح اللهی با اشاره به بارش شدید باران در شامگاه گذشته، اظهارکرد: بارش‌ها سبب آبگرفتگی برخی از مناطق این شهرستان به ویژه در دهستان ضیابر، بهمبر، آقامحله، مازندران محله، تنیان، سیاه درویشان، شیخ محله، امندان و راجیر شد.

فتح اللهی با بیان اینکه با توجه به استقرار دستگاه‌های خدمات رسان از سیل گذشته در سه بخش این شهرستان، افزود: خوشبختانه در این مناطق شاهد خسارت کمتری بودیم.

وی با اشاره به اینکه در مناطق یاد شده به برخی از واحد‌های مسکونی خسارت وارده شده است، گفت: با توجه به قطعی بارش و فروکش کردن آب، تردد در تمامی محور‌های شهرستان صومعه سرا به جز یک محور برقرار است.

فرماندار صومعه سرا ادامه داد: در بارش‌های اخیر قطعی راه‌های روستایی به دلیل تخریب و همچنین تخریب پل Bridge که در سیل گذشته تعدادی زیادی گزارش شد، نداشتیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور همه دستگاه‌های خدمات رسان، دهیاری و شورای‌های روستا، بخشداران و فرمانداری در مناطق آسیب دیده، بیان کرد: در حال حاضر شرایط شهرستان صومعه سرا عادی است.

فتح اللهی همچنین به مسدود بودن محور پیربازار به ضیابر در محدوده شهرستان صومعه سرا نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به فروکش کردن آب تا ساعاتی دیگر این محور نیز بازگشایی می‌شود.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟