حوادث کدخبر: 424042 ارسال پرینت 53

رکنا: رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تصادف در جاده های استان زنجان سه کشته و ۱۳ مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ عباس مظفری افزود: شامگاه سه شنبه ساعت ۲۰:۲۰ برخورد رخ به رخ یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه سواری پراید و در ادامه برخورد با یک دستگاه وانت در محور زنجان به دندی دو کشته و سه مصدوم برجای گذاشت و علت اصلی وقوع این تصادف Crash هم انحراف به چپ بوده است.

رئیس پلیس Police راه استان زنجان گفت: همچنین خروح یک دستگاه خودرو سمند در محور زنجان به دندی ۵ مصدوم برجای گذاشت که علت اصلی این تصادف هم خواب آلودگی و بی احتیاطی راننده سواری بوده است.

مظفری از برخورد یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ بایک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ در آزاد راه زنجان به قزوین دو مصدوم برجای گذاشت و علت اصلی وقوع این تصادف هم عدم توجه به جلو بوده است.

وی همچنین ابراز کرد: برخورد یک دستگاه کامیون با ک دستگاه اتوبوس در آزاد راه زنجان به قزوین یک کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت و علت اصلی این تصادف هم عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی بوده است.

وی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند.

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: زنجان یک استان عبوری است و بیشتر جاده ها برای گذر مسافران بزرگراه است در این میان رانندگان به محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پارکینگ اقدام به استراحت کنند و اصلا رانندگی نکنند و در هر دو ساعت ۱۵ دقیقه استراحت کنند و در جاهایی که مطمئن هستند تصادف پیش نمی آید توقف کنند.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنیداخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها