کدخبر: 416846 5426

رکنا: پسر جوان پس از آنکه متوجه شد خواهرش قربانی یک سناریوی سیاه شده است، تصمیم خونینی گرفت.

به گزارش گروه حوادث Accidents کنا، مجید 25 ساله که آبان ماه سال 96 به اتهام قتل Murder دستگیر شده بود پس از انتقال به دادگاه کیفری رو به قضات گفت: از مدتی پیش خواهرم با جوانی به نام جمشید آشنا شده بود. جمشید به ظاهر جوانی با شخصیت و موجه به نظر می آمد و به خواستگاری خواهرم آمده بود.

وی ادامه داد: خواهرم سارا در مدت آشنایی با جمشید از وی رضایت داشت و او را مرد زندگی خود می دانست. تا اینکه از مدتی پیش متوجه شدم خواهرم از موضوعی ناراحت است و آنرا از ما پنهان می کند.وقتی از او جویای ماجرا شدم او چیزی نگفت اما من مطمئن بودم که اتفاقی سبب ناراحتی وی شده است.

مجید خاطر نشان کرد: تا اینکه در یکی از شب ها که به خانه آمدم که مادر و پدرم در حال گریه کردن هستند. زمانی که به اتاق خواهرم رفتم دیدم که او خودش را دار زده است. در آن لحظه دنیا روی سرم خراب شد.

پسر جوان بیان کرد: پس از مراسم عزاداری در یکی از روزها به سراغ گوشی سارا رفتم که در گوشی او متوجه علت خودکشی Suicide اش شدم.

وی افزود: از مدتی پیش جمشید از او سو استفاده کرده بود و پس از تهیه عکس و فیلم از سارا خواسته بود تا خودش را در اختیار دوستان هوس بازش قرار دهد. اما از آنجاییکه سارا تمایلی به انجام این کار نداشت دست به خودکشی زد و این شد که من برای گرفتن انتقام اسلحه ای تهیه کردم و به سراغ جمشید رفتم و در لحظه ای مناسب به ضرب 5 گلوله اورا از پای درآوردم . اکنون از این اقدام خویش به هیچ وجه پشیمان نیستم.

بنابراین گزارش، قضات پرونده پس از ثبت اظهارات متهم و درخواست قصاص خانواده مقتول صدور حکم پرونده را در کار خود قرار دادند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

 • ناشناس 5 0

  کسی از ناموس خود دفاع کند نباید مجازات شود طرف مقابل حقش مرگ بود من هم باشم کار همین با غیرت را می کردم کثافت را باید ازبین برد تا جامعه پاک شود حتی اگر به مرگ ما منتهی شود. البته اول تحقیق شود اگر واقعا چنین رفتاری داشت

 • مهدی 1 0

  مادر در خانواده نقش مهمی را در تربیت فرزندان ایفا می کند مادران باید دختران خود را از خطرهای اجتماعی و احتمالی آگاه سازند و مادران باید به دختران خود بیاموزند که رابطه قبل از ازدواج یعنی تباهی یعنی پایان یعنی سوع استفاده از دختران. دختران ما باید آگاه باشند پسری که به خواستگاری می آید اگر از دختر رابطه قبل از ازدواج خواست سریعا به این خواسته شیطانی واکنش نشان داده و سریعا آن موضوع را با مادر یا پدر خود درمیان بگذارند و دختران بدانند پسری که به خواستگاری می آید اگر از دختر رابطه جنسی خواست آن شخص خواستگار و مرد زندگی نیست. آن شخص یک شیاد است و دختران باید سریعا از آن شخص فاصله بگیرند و جواب رد به این شخص بدهند.

 • ادم 3 0

  دمت گرم

 • کرمانشاهی 2 0

  بارک اله برتو دلاور،باشرف،باغیرت،فدکار،مجاهدراه حق توحکم خدا راجاری کردی مرگ حق تونیست توهمیشه زنده ای ،مرگ برظلم وبی عدالتی،مرگ برفساد،اگرعدالت باشه تو بایدنشان شجاعت وغیرت بگیری

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها