تقی کبیری امروز در سمنان در تشریح حوادث Accidents اخیر جاده‌ای در محورهای استان اظهار کرد: ساعت دو و 30 دقیقه بامداد امروز، یک دستگاه اتوبوس ولوو که از نزدیکی مرز حرکت می‌کرد و حامل اتباع افغانستانی بود، در محور سمنان دچار حادثه Incident شد.

وی تصریح کرد: این خودرو در کیلومتر 31 محور سمنان-دامغان در گردنه آهوان به علت عدم توجه به جلو با یک دستگاه تریلر برخورد کرد.

رئیس پلیس Police راه استان سمنان ادامه داد: متأسفانه راننده اتوبوس در دم فوت کرد و سه نفر هم مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

کبیری با اشاره به حادثه‌ای دیگر تصریح کرد: یک دستگاه خودروی پژو در کیلومتر 40 محور سمنان- دامغان به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی از محور خارج شد.

وی افزود: این خودرو با سقوط Fall به داخل پل، متأسفانه شاهد حادثه ناخوشایندی بود و در آن، چهار نفر فوت کردند.

رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: این حادثه برای یک خانواده چهار نفری متشکل از پدربزرگ، مادربزرگ و یک مادر و کودک که از تهران به مقصد شاهرود حرکت می‌کردند، رخ داد.

کبیری بیان داشت: متأسفانه به علت قابل مشاهده نبودن خودرو کسی متوجه این حادثه نشده بود و خانواده سرنشینان خودرو پس از آنکه آنان پاسخگوی تماس‌های آنها نیستند، موضوع را به پلیس گزارش کردند و پلیس جستجو را برای پیدایش این خانواده آغاز کرد.

وی تصریح کرد: متأسفانه مأموران خودروی آنان را در حالی که هر چهار نفر فوت کرده بودند، در زیر یکی از پل‌های این محور پیدا کردند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه بارها تذکر داده‌ایم که رانندگان سرعت مطمئنه را رعایت کنند، اظهار کرد: رانندگان باید در هر دو ساعت رانندگی، 15 دقیقه استراحت کنند و تحت هیچ شرایطی در زمان خواب‌آلودگی ادامه مسیر ندهند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

تجاوز پسر جوان به زن 68 ساله همسایه / این زن هیچ شکایتی نکرد!

اتفاقی عجیب در قطار تهران - مشهد + عکس های باورنکردنی

فیلم رسوایی اخلاقی 5 عضو شورای شهر بابل در ویلا / اعتراف جدید

این پسر شیطان صفت به زن قصاب محله هم رحم نکرد ! + عکس

اعدام برای این سرباز خائن ! + عکس

فقط بگو دخترم کجاست؟ + عکس پرنیای گمشده کرجی

رهام دختر اعتشاش گر تحت تعقیب / این 4 مرد در شهر مرزی چه کردند + عکس

حاج یحیی بعد از ازدواج موقت با ثریا نفس آخر را کشید!

سهیلا عروس 8 ساله به حجله داماد نرفت! / در جنوب تهران رخ داد + عکس

ازدواج سه دقیقه‌ای زنان در ایران !

اشک های خوشحالی قاتل تینا دانشجوی پزشکی در دادگاه تهران! + عکس و جزییات

عجیب ترین تکلیف یک معلم برای دانش آموزان!

تصویری از لحظه شهادت یک پلیس / دیشب 3 مامور نیروی انتظامی شهید شدند

آیا این خبر مفید بود؟