رئیس پلیس راه قزوین خبر داد

کدخبر: 406017 152

حوادث رکنا: رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع یک حادثه رانندگی در آزاد راه قزوین – زنجان و کشته شدن راننده کامیون حامل سوخت در این استان خبر داد.

نصرالله بیگلری از وقوع یک حادثه Incident رانندگی در آزاد راه قزوین ـ زنجان و کشته شدن راننده کامیون حامل سوخت در این استان خبر داد و در تشریح این خبر گفت: عصر روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک حادثه راننگی در لاین شمالی آزادراه قزوین-زنجان بعد از شهرستان تاکستان روبروی شرکت پرشین خودرو، بلافاصله عوامل امدادی و پلیس Police راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران مشخص شد یک دستگاه کامیون حامل سوخت با یک دستگاه کشنده حامل میلگرد برخورد و دچار حریق و باعث مسدود شدن آزادراه شده است.

این مقام مسؤول با تاکید بر اینکه بلافاصله عوامل آتشنشانی و اورژانس نیز در محل حاضر شدند افزود: متاسفانه به علت اینکه کامیون حامل سوخت بنزین پس از برخورد بلافاصله دچارحریق شده و توفیق در نجات راننده حاصل نشد، جسد بی روح راننده در میان شعله‌های آتش سوخت.

رئیس پلیس راه استان اضافه کرد: عوامل پلیس راه برای جلوگیری از ترافیک به مدت یک ساعت نسبت به مسدود کردن آزادراه و هدایت خودروها به جاده قدیم اقدام که پس از سالم سازی و امنیت آزادراه، نسبت به بازگشایی آن اقدام کردند.

بیگلری در پایان تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه دلخراش را عدم رعایت حق تقدم تریلر کشنده حامل بار میلگرد به میزان 50 درصد و شرکت پرشین فولاد به علت احداث راه غیراصول به آزادراه به میزان 50 درصد اعلام کردند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این مادر و دختر زیبایش به طرز وحشیانه ای به شهادت رسیدند+ تصاویر

پیدا شدن جنازه مرد سلاخی شده در جنوب تهران

ماجرای بلایی که سر تورج قنبرزاده آمد / کسی او را دیده است؟+ عکس

به شهادت رسیدن 23 سرباز وطن در کردستان

اعدام 3 مرد کثیف در هرمزگان / آنها شرافت یک زن را بر باد دادند!

مرگ نوزاد بخاطر لاکچری‌بازی هنگام زایمان !

این زن علیه پسر نوبخت شکایت شوم کرد! + عکس

طلاق مینا که راز مخوف شوهرش را می دانست!

یک فاجعه / معلم خصوصی با 22 دختر 16 ساله چه کرد؟! + عکس

دست درازی فروشنده ها ی بی حیا به دختر بد لباس! + عکس

اعتراف عجیب شرور معروف تهران / زندگی ام شبیه وحید مرادی است + فیلم و عکس

درخواست شیطانی دختر عموی عروس از تازه داماد

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها