حوادث کدخبر: 372843 ارسال پرینت 84

حوادث رکنا: مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: با حضور به موقع آتش‌نشانان این سازمان، آتش سوزی در مجتمع تجاری چهار طبقه ولیعصر(عج) کاشان مهار شد.

روح‌الله فدائی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به دنبال تماس مردمی مبنی بر وقوع آتش سوزی در یکی از مجتمع‌های تجاری خیابان بابا افضل این شهر، نیروهای آتش‌نشان و امداد و نجات ایستگاه‌های یک و چهار کاشان ساعت 3:30 دقیقه بامداد در محل حادثه Incident حاضر شدند.

وی افزود: مجتمع ولی عصر ، دارای 60 باب مغازه تجاری و هشت واحد اداری است و در این آتش سوزی گسترده نزدیک به 10 باب مغازه دچار آتش سوزی شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی کاشان اظهار کرد: 20 نفر از آتش‌نشانان به همراه هشت دستگاه خودروی سبک و سنگین با تلاش خود آتش را مهار و از سرایت آن به سایر مجتمع‌های تجاری و واحدهای مسکونی مجاور جلوگیری کردند.

وی تصریح کرد: حادثه از طبقه زیر همکف مجتمع ولیعصر (عج) آغاز شده و به دیگر قسمت‌ها سرایت کرد به طوری که زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی چندین مغازه در آتش سوخته و دود غلیظی نیز طبقات مجتمع را فرا گرفته بود.

فدایی گفت: الزام به رعایت مسائل ایمنی در مکان‌های عمومی و مرکزهای خرید، ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت پیشگیری و رویارویی با حادثه‌های احتمالی از جمله نصب خاموش کننده در هر واحد صنفی و سیستم اعلام آتش‌سوزی خودکار یک ضرورت است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها