خبر ویژه :

حوادث کدخبر: 372843 ارسال پرینت 84

حوادث رکنا: مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: با حضور به موقع آتش‌نشانان این سازمان، آتش سوزی در مجتمع تجاری چهار طبقه ولیعصر(عج) کاشان مهار شد.

روح‌الله فدائی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به دنبال تماس مردمی مبنی بر وقوع آتش سوزی در یکی از مجتمع‌های تجاری خیابان بابا افضل این شهر، نیروهای آتش‌نشان و امداد و نجات ایستگاه‌های یک و چهار کاشان ساعت 3:30 دقیقه بامداد در محل حادثه Incident حاضر شدند.

وی افزود: مجتمع ولی عصر ، دارای 60 باب مغازه تجاری و هشت واحد اداری است و در این آتش سوزی گسترده نزدیک به 10 باب مغازه دچار آتش سوزی شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی کاشان اظهار کرد: 20 نفر از آتش‌نشانان به همراه هشت دستگاه خودروی سبک و سنگین با تلاش خود آتش را مهار و از سرایت آن به سایر مجتمع‌های تجاری و واحدهای مسکونی مجاور جلوگیری کردند.

وی تصریح کرد: حادثه از طبقه زیر همکف مجتمع ولیعصر (عج) آغاز شده و به دیگر قسمت‌ها سرایت کرد به طوری که زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی چندین مغازه در آتش سوخته و دود غلیظی نیز طبقات مجتمع را فرا گرفته بود.

فدایی گفت: الزام به رعایت مسائل ایمنی در مکان‌های عمومی و مرکزهای خرید، ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت پیشگیری و رویارویی با حادثه‌های احتمالی از جمله نصب خاموش کننده در هر واحد صنفی و سیستم اعلام آتش‌سوزی خودکار یک ضرورت است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند