حوادث کدخبر: 315577 ارسال پرینت 54

رکنا: حریق در شرکت جهان ترمز در کاشان یک کارگر را به کام مرگ کشید و دو نفر را مصدوم کرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان، در گفتگو با خبرنگاران گفت: مقارن ساعت ۱۶:۳۷ امروز چهارشنبه۱۹مهرماه این آتش سوزی در شرکت جهان ترمز در شهرک صنعتی راوند به ستاد فرماندهی سازمان کاشان اطلاع داده شد.
وی با اشاره به اعزام خودروهای اطفائیه به محل حادثه Incident افزود: با توجه به حجم گسترده آتش سوزی ،سایر تجهیزات لازم نیز به محل اعزام و نسبت به اطفاء حریق کامل اقدام شد.
سید مهدی مجدالاشرافی، افزود: در این حادثه که علت آن توسط کارشناسان سازمان در حال بررسی است متاسفانه کارگر درحال کار در شرکت فوت کرد و دو نفر بر اثر استنشاق دود ناشی از آتش سوزی مصدوم شدند.
وی گفت: مصدومین توسط عوامل اورژانس به بیمارستان اعزام شدند.
به‌گفته‌وی، ۱۱ نفر از ماموران ایستگاه های ۱،۲و۳عملیاتی آتش نشانی کاشان با استفاده از سه خودروی اطفائیه ،آبرسان و پشتیبانی و با همکاری واحد آتش نشانی شهرک صنعتی راوند، تلاشی موثر و موفق در مهار و اطفاء حریق را داشتند تا از گسترش آتش و سرایت آن به سوله ها و کارخانجات مجاور جلوگیری شود.
مجدالاشرافی، جدی گرفتن رعایت استانداردها توصیه هاو ضوابط ایمنی لازم الاجرا برای پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث Accidents را از تمامی متصدیان واحدهای صنعتی خواستارشد و گفت: حادثه دیدگان در اولین فرصت ، وقوع سوانح را به شماره 125 سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها