حوادث کدخبر: 248190 ارسال پرینت 263

رکنا: دو نفر مرزنشین که در آتش سوزی منزلشان گرفتار شده بودند، توسط مرزبان فداکار گروهان مرزی "گیفان" خراسان شمالی نجات پیدا کردند.

سرهنگ داوطلب فرمانده مرزبانی خراسان شمالی اظهارداشت: برابر اعلام اهالی روستای مرزی "گیفان علیا" از توابع بخش مرزی "گیفان" استان خراسان شمالی، مبنی بر آتش سوزی در یکی از منازل قدیمی این روستا، یک تیم از مرزبانان گروهان مرزی گیفان جهت بررسی صحت خبر به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران در محل با یک باب منزل مسکونی قدیمی که دچار آتش سوزی شده مواجه و بلافاصله با استفاده از کپسول های اطفاء حریق اقدام به مهار آتش می کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در همین اثنا، یکی از مرزبانان پس از دقایقی کندو کاو در منزل متوجه اتاقی دربسته می شود که بعد از شکستن درب و ورود به داخل اتاق، با پیکر نیمه جان دو نفر روبرو می شود که گویا در آغاز آتش سوزی در خواب بوده اند و بر اثر دود حاصل از آتش بیهوش می شوند که آنان را روی دوش گرفته و از دل آتش خارج می کند.

فرمانده مرزبانی خراسان شمالی در خاتمه گفت: این مرزبان فداکار و مصدومان در صحت و سلامت کامل هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر