حوادث کدخبر: 245801 ارسال پرینت 374

رکنا: آتش سوزی گسترده گل فروشی در جوار بازار شاهین شهر اصفهان پس از پنج ساعت تلاش ماموران آتش نشانی بامداد پنجشنبه مهار و خاموش شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر گفت: این آتش سوزی ساعت 11 شب گذشته در گل فروشی در مجاورت بازار شب سیلابی حادث شد.

مرتضی جهانگیری افزود: پس از این حادثه، ماموران ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی شاهین شهر به محل اعزام شدند و نیروهای کمکی از سه ایستگاه دیگر نیز به یاری آنها شتافتند.

وی با اشاره به اینکه 32 آتش نشان در عملیات مهار و خاموش کردن این آتش سوزی شرکت داشتند، افزود: این آتش سوزی پس از تلاش پنج ساعته آتش نشانان در ساعت سه و 10 دقیقه بامداد امروز بطول کامل مهار و خاموش شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر بااشاره به اینکه این گل فروشی در مجاورت بازار قرار داشت، اظهارکرد: تعلل در عملیات مهار آتش می توانست خسارت جبران ناپذیری را ایجاد کند که با تلاش ماموران آتش نشانی شاهین شهر از سرایت آتش به بازار جلوگیری شد.

جهانگیری با اشاره به اینکه علت آتش سوزی در دست بررسی است، گفت: در پی این آتش سوزی حدود 85 درصد از تجهیزات و لوازم این گل فروشی از بین رفته است.

شاهین شهر در 20 کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر