حوادث کدخبر: 242652 ارسال پرینت 536

رکنا: یک دختر جوان از تله‎سی یژ پیست اسکی دربند سر سقوط کرد.

حجم ویدیو: 19.25M | مدت زمان ویدیو: 00:01:11

شمشکی، مدیر عامل پیست اسکی دربندسر گفت : این دختر سقوط نکرده و فقط تعادلش به هم خورده است.

 

وی در ادامه عنوان کرد ؛ مسئولان پیست به محض اینکه متوجه می‌شوند وی با مشکل روبه‌رو شده، بالابر را متوقف می‌کنند و برای او تشک و تور می‌آوردند و هنگامی که این کودک 8 ساله به پایین می‌افتد؛ زیر او تشک و تور پهن شده بود.

 

او بعد از افتادن به پایین به سلامت از جایش بلند شد و همراه پدرش به خانه رفت. وی در پایان گفت موضوعی برای عدم فعالیت  سی‌یژ به ما اعلام نشده است.

یک منبع آگاه در اورژانس تهران به خبرنگار رکنا گفت: اگر در دربندسر اتفاقی رخ دهد از آن جایی که در آن محل پایگاه اورژانس وجود ندارد، مصدوم توسط نیروهای هلال احمر به پایین منتقل می شود و سپس تحویل عوامل اورژانس می شود و عوامل اورژانس مصدوم را به بیمارستان متقل می کنند.

وی افزود: در این مورد فردی توسط نیروهای هلال احمر به عوامل اورژانس تحویل نشده است و احتمال اینکه درمان به صورت سرپایی در پایگاه هلال احمر صورت گرفته باشد وجود دارد. 

 برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • محسن 0 0

    اتفاق از آنجایی شروع شد که در بدو شروه از مسوولین تلسی خواسته شد تلسی را خاموش کنند تا دخترک نتونه در صندلی مستقر بشه اما بی توجهی ایشان باعث این مشکل شد . دروغ بزرگ ورود مسوولان پیسته من که در محل بودم خودم دیدم که این مردم بودن که توریها و فومهای اطراف رو کندن تا یه تشکی بسازن .دروغ دروغ