حوادث کدخبر: 239302 ارسال پرینت 1201

رکنا: دادستانی تهران گفت: به شهرداری اجازه دادیم برای خروج آتش نشانان از زیر آوار در صورت نیاز برخی ساختمان‌های اطراف را تخریب کنند تا بتوانند به ساختمان ورود کنند و افراد حبس شده در آوار را نجات دهند.

جعفری دولت آبادی دادستانی تهران با حضور در محل حادثه Incident وقوع آتش سوزی ساختمان پلاسکو اظهار کرد: در جلسه ستاد بحران آقای قالیباف شهردار تهران گزارشی از وضعیت فعلی حادثه ارائه دادند.

وی افزود: همه مسئولین تاکید داشتند که امدادرسانی باید تسریع بشود. از مردم خواهش می‌کنیم منطقه را ترک کنند تا عملیات امدادرسانی به سرعت انجام شود.

جعفری دولت‌آبادی با تاکید بر ضرورت انجام اقدامات پیش گیرانه اظهار کرد: چندین بار قبلا در مورد این ساختمان تذکر داده شده بود. در حال حاضر قصد ندارم با این حرف‌ها نمک روی زخم بریزم اما از همه تقاضا می‌کنیم که در چنین ساختمان‌هایی به مسائل ایمنی توجه کنند.

دادستانی تهران گفت: می‌توانیم با رعایت مسائل ایمنی هزینه‌ها را تا صدها برابر کاهش دهیم.

جعفری دولت‌آبادی اظهار کرد: به شهرداری اجازه دادیم برای خروج آتش نشانان از زیر آوار در صورت نیاز برخی ساختمان‌های اطراف را تخریب کنند تا بتوانند به ساختمان ورود کنند و افراد حبس شده در آوار را نجات دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • بهمن ازاردبیل 0 0

    باعرض پوزش ازکاربران ومردم فهیم تهران وطلب مغفرت ازخداوندبرای جان باختگان بویژه شهادت آتش نشانان فداکار دراین فاجعه اوج بی فرهنگی موبایل بدستان ومردمی که برای تماشاجمع شده بودندبه نمایش گذاشته شد که فاجعه بارترازفروریختن پلاسکوبود.انسان چقدربی تفاوت چقدربی مسئولیت چقدربی فکرکه کمکی که نمیکندپیشکش.لااقل مانع امدادونجات نشود.