حوادث کدخبر: 234914 ارسال پرینت 102

رکنا: برخورد شدید دو خودرو سواری در بزرگراه شهید فهمیده صحنه فجیعی را رقم زد.

پس از تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 45 و 44 را ساعت 4:33 بامداد امروز به بزرگراه شهید فهمیده(مسیر غرب به شرق)، حوالی ویلاشهر اعزام کرد.

به گفته محمد اصغری افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران، یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس با دو نفر سرنشین و یک  خودرو سواری سمند با سه نفر سرنشین به شدت با یکدیگر برخورد کرده و براثر شدت این برخورد، خودرو سواری پژو پارس واژگون شده بود.

 

مرگ پیر زن 75ساله در تصادف بامدادی بزرگراه فهمیده

 

وی در ادامه گفت: سرنشینان هر دو خودرو قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی از خودرو خارج شده بودند که آتش نشانان بلافاصله با نصب علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق هر دو خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کردند.

 

این افسر آماده افزود: با توجه به مصدومیت شدید و له شدن  یکی از سرنشینان خودرو  سمند که زنی 75 ساله بود، نیروهای آتش نشانی وی را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند که متأسفانه پس از معاینات اولیه مشخص شد وی بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

 

مرگ پیر زن 75ساله در تصادف بامدادی بزرگراه فهمیده
اصغری در پایان گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی و انتقال خودروها به حاشیه امن بزرگراه و عادی شدن تردد خودروهای عبوری، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر