حوادث کدخبر: 231534 ارسال پرینت 43

رکنا: زن جوانی که هنگام آتش سوزی در برج 15 طبقه ای بلوار سازمان آب مشهد خود را از طبقه 10 – محل آتش سوزی – به بالکن طبقه 9 پرت کرده بود در بیمارستان فارابی بستری شد.

حجم ویدیو: 11.19M | مدت زمان ویدیو: 00:01:28

135- رکنا

یک منبع آگاه از ایستگاه سوم آتش نشانی مشهد به خبرنگار رکنا  گفت: شرایط جسمی این زن مناسب است و به علت شکستگی جزئی در بیمارستان بستری شده است. وی گفت: این زن از ترس آتش برای نجات جان خود را از به بالکن طبقه 9 پرت کرده بود که خوشبختانه آسیب زیادی ندیده است.

عصر دیروز با انتشار فیلم این حادثه گفته شده بود که این زن کودک خود را از مرگ نجات داده بود که این موضوع در گفتگو با آتش نشانان و بررسی ماجرا تایید نشد.

به گزارش رکنا، این زن که فریادهایش در فیلم شنیده می شود در میان شعله های آتش طبقه دهم از برج 15 طبقه بلوار سازمان آب مشهد گرفتار شده بود برای نجات خودش را به بالکن طبقه نهم پرتاب کرده بود.

این حادثه صبح دیروز در برج 15 طبقه بولوار سازمان آب مشهد آتش سوزی مهیبی رخ داد. به گزارش رکنا، مهدی رضایی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: چهار نفر در آتش سوزی این برج مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند و تعدادی از ساکنین نیزدچار دودگرفتگی سطحی شده بودند که توسط تکنسین های اورژانس نیز در محل بصورت سرپایی مداوا شدند.  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

 

برای دیدن فیلم لحظه آتش سوزی مهیب  و تصاویر اینجا کلیک کنیداخبار مرتبط

ارسال نظر