دعانویس شیاد با شگردی خاص میلیاردی به جیب زد / در سیرجان لو رفت

به گزارش رکنا، سرهنگ عبدالکریم ساسانی اظهار داشت: در پی شکایت فردی به پلیس فتا داراب مبنی بر اینکه به علت مشکلات خانوادگی در فضای مجازی با فردی که خود را دعا نویس معرفی می‌کرد آشنا شدم که وی متعهد شد در قبال دریافت مقداری وجه نقد، مشکلات شخصی اینجانب را مرتفع کند حال متوجه شدم از من کلاهبرداری کرده است.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه  مامورین مشخص شد  طی چندین مرحله جمعا مبلغ 2 میلیارد و 180میلیون ریال از حساب شاکی به حساب فردی در شهر سیرجان واریز شده است.

سرهنگ "ساسانی" با بیان اینکه مامورین پلیس فتا با اقدامات فنی محل زندگی صاحب حساب را در یکی از روستاهای اطراف شهر سیرجان شناسایی کردند، افزود: کارکنان پلیس داراب پس از اخذ نیابت قضایی به آن مکان اعزام و با همکاری پلیس سیرجان متهم را دستگیر و به این شهرستان انتقال دادند.

این مقام انتظامی گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی اعتراف کرد که با جلب توجه و سوء استفاده از اعتماد شاکی اقدام به کلاهبرداری از وی کرده‌ام.

جانشین انتظامی شهرستان داراب با اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد: به هیچ عنوان به وعده‌های افراد مبنی بر حل مشکلات شخصی ار طریق دعا نویسی اعتماد نکنند و از پرداخت هرگونه وجهی به ویژه به حساب افراد ناشناس خودداری کنند.

کدخبر: 981298 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟