تصادف مرگبار اتوبوس مسافربری با پژو پارس در گردنه قوشچی + جزییات

به گزارش گروه حوادث رکنا؛ سرهنگ رضا پناهی مقدم در این زمینه افزود: این تصادف حدود ساعت ۸:۱۵ صبح امروز در گردنه قوشچی ارومیه حدفاصل شهرهای ارومیه و سلماس روی داد.

وی اضافه کرد: خودرو سواری پژو پارس 3 سرنشین داشت که متأسفانه همه سرنشینان آن بر اثر تصادف، در دم جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه آذربایجان غربی اظهار کرد: علت اصلی حادثه در دست بررسی بوده ولی بررسی‌های اولیه حاکی از انحراف پژو پارس است.

گردنه قوشچی یکی از گردنه‌های حادثه خیز در آذربایجان غربی است؛ این گردنه به ویژه در فصل بارش برف و باران بسیار لغزنده بوده و بسیاری از رانندگان در هوای برفی و بارانی توانایی کنترل وسیله نقلیه را در این گردنه ندارند.

سه فوتی و ۳۱ حادثه دیده در برخورد اتوبوس و پژو در محور ارومیه به سلماس

سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: در برخورد اتوبوس با خودروی پژو در محور ارومیه به سلماس پیچ شریف آباد ۳نفر سرنشین خودروی پژو فوت و ۳۱ نفر از سرنشینان اتوبوس حادثه دیدند.

به گزارش رکنا؛ محبوبی در خصوص این سانحه که صبح امروز ۲۵ اسفند ماه بوقوع پیوست، افزود: نجاتگران پایگاه امداد و نجات قوشچی ارومیه بلافاصله پس از اطلاع از حادثه به یاری حادثه دیدگان شتافتند که خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت. 

کدخبر: 878014
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟