آدم ربایی مسلحانه مردان نقابدار در سراوان / گروگان نجات یافت

به گزارش رکنا، سردار"دوستعلی جلیلیان"در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در تاریخ 9 دی ماه سال جاری، در سطح حوزه استحفاظی ،بلافاصله  ماموران انتظامی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی‌ اظهارات شاهدان عینی، مشخص شد، افرادی مسلح و ناشناس با صورت هایی پوشیده و با تهدید سلاح، جوان 32 ساله ای را با یک دستگاه خودروی پژو 405 ربوده و از محل متواری شده اند.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه ماموران حاکی از آن بود که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات قبلی این فرد را ربوده و به مکانی نامعلوم منتقل کرده اند.

سردار جلیلیان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان ها، تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی محل نگهداری آن ها و دستگیری عاملان این اقدام شرارت آمیز آغاز کردند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه خاطر نشان کرد: سرانجام با تلاش  مستمر پلیس، محل اسارت این فرد شناسایی و وی آزاد و عاملان اصلی این گروگانگیری که قبل از حضور ماموران عرصه را بر خود تنگ دیده بودند ، متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه گروگان ها صحیح و سالم تحویل خانواده ها شدند، خاطر نشان کرد: با توجه به شناسایی آدم ربایان تحقیقات تخصصی برای دستگیری آنها ادامه دارد.

 

کدخبر: 876014
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟