فیلم گفتگو با بامزه ترین سارق خانه های تهرانی ها + جزییات
حجم ویدیو: 49.79M | مدت زمان ویدیو: 00:02:59

 به گزارش خبرنگار حوادث رکنا؛ در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شرق تهران، کارآگاهان اداره 17 پلیس آگاهی یک باند 6 نفره از سارقین را که به شیوه توپی زنی به خانه مردم وارد شده و اقدام به سرقت اجناس گرانبهای آنها می کردند، دستگیر شدند. 

سینا یکی از اعضای این باند است که نقش تخریب کن درهای ورودی خانه ها را برعهده داشته است. او در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث رکنا می گوید: 24 سال سن دارم و تاکنون هیچ سابقه کیفری نداشته ام. مشغول کار در یک مغازه الکتریکی بودم و کارهای برقی انجام می دادم. تا اینکه به جایی رسیدم که حس می کردم، هرچه میدوم قرار نیست به جایی برسم. من بعد سال ها کار کردن، حتی توانایی خرید یک ماشین را نیز نداشتم پس بالاخره با بچه محل هایم تصمیم گرفتیم که  سرقت از منزل داشته باشیم.

این سارق ادامه می دهد: با پول حاصل از این سرقت ها بالاخره توانستم یک ماشین قسطی خریداری کنم که آن هم الان به دلیل اینکه با مال سرقتی بوده، برگرداندم و حالا باید کلیه ام را نیز بفروشم تا رد مال کنیم. 

سینا جوان خوش صحبت و طنز پردازی است و  علاقه داشته روزی دوبلور شود که گویا زمانه با او جفا کرده است و قسمتی از برنامه دیرینگ دیرینگ را برای ما اجرا می کند.

کدخبر: 875616
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟