این 5 مرد خشن را می شناسید؟ / آنها با اسلحه و شگردی خاص دزدی می کردند + فیلم و عکس چهره باز
حجم ویدیو: 0.00 | مدت زمان ویدیو: 00:00:01

به گزارش خبرنگار حوادث رکنا؛ سردار حمید هداوند فرمانده انتظامی استان البرز درباره دستگیری یک باند از سارقین اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت، کارآگاهان |آگاهی استان البرز طی یکسری اقدامات نوین پلیسی یک باند 5 نفره از سارقین همراه با یک مالخر دستگیر شدند. 

وی افزود: این باند سارقین ابتدا خودروهایی را سرقت و سپس با سناریو تصادف ساختگی ، دست به سرقت مسلحانه می زدند. تا کنون سه خودروی سرقتی و یک موتور سیکلت کشف شده و تعداد قابل توجهی گوشی، لباس، مدارک و کوله پشتی نیز کشف شده است. 

سردار هداوند خاطرنشان کرد: از مالباختگان می‌خواهیم فرآیند شکایت خود را در دادسرا و سرانجام در دادگاه ادامه دهند تا این متهمان به مجازات خود برسند.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده که با سروصداهایی نیز همراه بوده است از یک ماه ونیم پیش به دنبال سرقت از چند جوان دانشجو در حوالی دانشگاه شروع شد درحالیکه به نظر می رسید این سرقت ها سریالی است تیمی از کارآگاهان جنایی برای شناسایی این سارقان دست به کار شدند.کارآگاهان با تحقیقات گسترده و مراجعه شاکیان به دایره جنایی توانستند با استفاده از بانک اطلاعاتی پلیس سرانجام چهره سارقان مسلح را شناسایی و هویت آنها را کشف کنند.

درفاصله شناسایی این متهمان سه خودرو وموتور سیکلت و تعداد قابل توجهی شاکی که بیشتر پسران جوان بودند به اداره پلیس آگاهی مراجعه کرده و بعنوان مالباخته طرح شکایت کردند.

چند دانشجو که به فاصله کوتاهی از آنها سرقت شده بود بدنبال این سرقت ها دانشجویان قصد تحصن در دانشگاه داشتند که خوشبختانه قبل از این ماجرا پلیس توانست رد سارقان مسلح را شناسایی کند و در یک عملیات غافلگیرانه 5 سارق دیک مالخر که اجناس سرقت شده آنها را با کمترین قیمت خریداری نمی‌کرد بازداشت شدند.

 

کدخبر: 873508
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟