تفریح دوستانه منجر به قتل شد / خودکشی قاتل بعد از قتل عام دوستانش + عکس

به گزارش رکنا، عصر پنجشنبه گذشته بود که 5مرد جوان از اهالی روستای قزلجه از توابع شهرستان رزن در استان همدان سوار بر 4موتورسیکلت، برای تفریح راهی ارتفاعات اطراف روستا شدند.

برخی از آنها با هم رابطه خویشاوندی داشتند و قرار بود شب را در کوهستان سر کنند و صبح به خانه برگردند اما صبح روز بعد بود که یکی از رهگذران که از آن حوالی می‌گذشت با اجساد غرق در خون 5مرد جوان روبه‌رو شد و پلیس را خبر کرد.

یکی از اهالی منطقه درباره این حادثه می‌گوید: 5جوانی که کشته شدند، همگی از اهالی روستای قزلجه بودند که در تهران کار می‌کردند و برای تفریح به روستا آمده بودند.

او ادامه می‌دهد: وقتی از حادثه باخبر شدیم، راهی ارتفاعات اطراف روستا شدیم و کمک کردیم که اجساد را به پایین منتقل کنیم. ظاهرا در محل حادثه یک قبضه کلت پیدا شده و گفته می‌شود که عامل اصلی جنایت یکی از همین 5جوان است که پس از قتل بقیه، با شلیک گلوله به سرش خودکشی کرده است. آنطور که می‌گویند، او از قبل با بقیه جوان‌ها اختلاف شخصی داشته و با تهیه اسلحه، به بهانه تفریح همه را به ارتفاعات روستا کشانده و پس از کشتن بقیه، زمانی که در خواب بودند، به زندگی خودش هم پایان داده است.

او پس از جنایت یکی از موتورها را هم آتش زده و معلوم نیست انگیزه‌اش از این کار چه بوده است. براساس این گزارش، طاها نجفی احسان، دادستان شهرستان رزن نیز با بیان جزئیاتی از این حادثه گفته است:پس از پیدا شدن اجساد و انتقال آنها به پزشکی قانونی، هویت مقتولان احراز ودر معاینات اولیه معلوم شد که هر 5نفر از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته‌اند و براساس ظواهر موجود به‌نظر می‌رسد علت و انگیزه قتل مسائل شخصی است. با این حال درخصوص چگونگی و نیز عامل یا عوامل این قتل تحقیقات در پلیس آگاهی بی‌وقفه و شبانه‌روزی ادامه دارد.

کدخبر: 1013655 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟