تازه ترین خبرها از تحولات میدانی استان کرکوک حاکیست، عملیات نیروهای بسیج مردمی در مناطق مرکزی، غربی، و جنوب غربی علیه هسته های خاموش گروه تروریستی داعش ISIS ادامه دارد.

از منطقه «الرشاد» در جنوب غرب استان کرکوک خبر می رسد، گروهی از نیروهای ویژه تیپ ۱۳ بسیج مردمی عراق موفق شدند شماری از تروریست Terrorist های مخفی داعش را در این محور شناسایی کنند.

براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای ویژه، اطلاعات لازم را در اختیار یگان های عملیاتی تیپ ۱۳ بسیج مردمی قرار دادند؛ نیروهای بسیج مردمی در ادامه علیه تروریست ها کمین کردند.

به گفته منابع میدانی، در جریان کمیق دقیق و حملات غافلگیرانه نیروهای عراقی، شماری از تروریست های داعش به هلاکت رسیدند؛ در لیست کشته شدگان نام «مساهر نجم عبدالله الجوالی» فرمانده گروه تروریستی داعش در منطقه دیده می شود.

سایر عناصر تروریستی پس از متحمل شدن خسارت های سنگین از منطقه متواری شدند؛ عملیات نیروهای عراقی برای شناسایی تروریست های داعش در منطقه الرشاد در جنوب غرب استان کرکوک ادامه دارد.

عملیات نیروهای متخصص یگان های مهندسی برای خنثی سازی تله انفجاری کشف شده در این محور ادامه دارد؛ به گزارش مشرق، تروریست های داعش در منطقه الرشاد عامل اصلی شهادت چند تن از افسران عراقی هستند.

براساس اطلاعات به دست آمده، عملیات نیروهای عراقی در حومه رشته کوه های حمرین در نزدیکی مرزهای اداری استان صلاح الدین برای کشف عناصر مخفی گروه تروریستی داعش در جریان است.

به گفته منابع میدانی، نیروهای عراقی در جریان جست وجوی منطقه به منطقه در این محور موفق شدند تعدادی از مقرها، انبارهای سلاح و تونل های تروریست های داعش را شناسایی و منهدم کنند.

در حال حاضر، بخش هایی از مرکز، جنوب و غرب استان کرکوک از جمله مناطق» الرشاد، الحویجه، العباسی، الریاض و رشته کوه های حمرین» به هسته های خاموش داعش آلوده هستند.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

8837820_124

8837817_113

آیا این خبر مفید بود؟