دستگیری سارقان انبار پوشاک

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "حیدر گودرزی" بیان داشت: 29 اسفند ماه یکی از شهروندان به پایگاه نهم پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد، 2 روز قبل هنگام مراجعه به انبار متوجه شدم قفل درب تخریب و سارق یا سارقان پس از ورود به انبار و تخریب سایر درب ها پوشاک موجود در انبار را به  ارزش تقریبی 5 میلیارد ریال سرقت کرده اند.

وی عنوان کرد: پیگیری های پلیسی درجهت کشف سرنخهای احتمالی از سوی تیم مبارزه با سرقت اماکن پایگاه معمول، و با تلاش بی وقفه کارآگاهان سرنخ های متعددی از سارقان بدست می آید.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: کارآگاهان با کنار هم قرار دادن سرنخ های بدست آمده موفق به شناسایی هویت سارقان انبار پوشاک که سه نفر بودند می شوند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انعکاس موضوع به مرجع قضائی، دستور دستگیری متهم 57 ساله صادر شد که با ، دستگیری وی در تحقیقات پلیسی ابتدا منکر هرگونه سرقتی شده، لیکن پس از مواجهه با ادله های متقن کارآگاهان ناگزیر لب به اعتراف گشوده و به سرقت انبار پوشاک شاکی به اتفاق پسرش به نام امیر و دوست پسرش به نام جمشید اعتراف کرد

گودرزی افزود: در ادامه امیر که متواری شده بود با تعقیب کارآگاهان در یک عملیات پلیسی دستگیر و او نیز به مشارکت در سرقت اعتراف کرد و محل اختفای اموال مسروقه را نیز لو داد که کلیه اموال سرقتی کشف و پس از سیرمراحل قانونی با دستور قضایی به مال باخته مسترد شد.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران  در پایان گفت : این پدر و پسر  با دستور مرجع قضائی روانه زندان شدند و اقدامات برای دستگیری متهم متواری ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟