فیلم لحظه خالی کرن حساب بانکی با شگردی عجیب / در نسیم شهر رخ داد
حجم ویدیو: 7.98M | مدت زمان ویدیو: 00:01:05

 اگر به هر دلیلی از کارت عابربانک شما به صورت غیرقانونی مبالغی برداشت شد، باید کفش آهنی پا کنی و عمر نوح و صبر ایوب داشته باشید، تا شاید یک اتفاق خوب برای تو رقم بخورد. پس مواظب باشید کارت عابر شما در دسترس سارقین قرار نگیرد.

به گزارش رکنا،  یک شهروند که به تازگی دچار سرقت از کارت بانکی خود شده روایت خود را اینگونه تعریف کرد: ساعت نزدیک ظهر بود که برای گرفتن 10 گردش آخر حسابم به سراغ یکی از عابر بانک‌های ملی نسیم شهر رفتم.

 کارت خودم را وارد کردم. قرار بود یک نفر مبلغی به حساب من واریز کند که بعد از وارد کردن رمز، شخصی ناشناس که بعدا متوجه شدم فعالیت های من را زیر نظر داشته به من نزدیک شد و به دروغ گفت دستگاه خراب است و کارت شما را خورد!

 من که در عالم سادگی به حرف این سارق اعتماد کردم فورا برای دریافت کارتم به داخل بانک رفتم و این گونه شد که کارت عابربانک من به راحتی آب خوردن از دستگاه دریافت و به سرقت برد و در کمتر از ۵ دقیقه رقمی حدود ۷ میلیون تومان از حساب من برداشت شد.

 لطفا به فیلمی که دوربین‌های مداربسته از لحظه و شیوه کاملا حرفه‌ای این سرقت ثبت کرده اند دقت کنید تا در دام سارقان گرفتار نشوید.

آیا این خبر مفید بود؟