سریال «تب سرد» را از آی‌فیلم ببینید

ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۳۰ بهمن، اولین قسمت سریال «تب سرد» با بازی شهاب حسینی روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

به گزارش رکنا ، «تب سرد» که محصول سال ۱۳۸۲ و اولین ساخته داستانی علیرضا افخمی است، در ۲۴ قسمت و با نویسندگی علیرضا بذرافشان تولید شد.

داستان سریال «تب سرد»

افخمی در «تب سرد» قصه جوان کارخانه‌داری را روایت می‌کند که در مرز ورشکستگی است و از سر استیصال، نقشه ربایش پسر کوچک خودش را طراحی می‌کند تا به بهانه آزاد کردن او، پدرزن پولدارش را تلکه کند و خود و کارخانه‌اش را از این وضعیت بغرنج و بحرانی برهاند. در ادامه قصه اما، طمع دو هم‌دست جوان کارخانه‌دار، ماجرا را در مسیری دیگر می‌اندازد و تمام محاسبات و پیش‌بینی‌ها اشتباه از آب درمی‌آید.

بازیگران «تب سرد»

گردهم‌آوردن گروهی از بازیگران جوان، تازه‌نفس و باانگیزه همچون شهاب حسینی ، حمید گودرزی، مهدی سلوکی، کامبیز دیرباز، سروش صحت، شهرزاد عبدالمجید و سولماز غنی در این سریال، از جمله نقاط قوت کار علیرضا افخمی بود که پس از سال‌ها ناظر کیفی بودن آثار تلویزیون، خود دست به کار کارگردانی شد. هنرپیشه‌های جوان سریال و به خصوص کامبیز دیرباز که اولین بازی‌اش را در تلویزیون پس از فیلم موفق «دوئل» تجربه می‌کرد، نقش‌آفرینی‌های موفقی را از خود به نمایش گذاشتند و این سریال را به یکی از سریال‌های ماندگار تلویزیون بدل کردند.

آی‌فیلم این سریال را ساعت ۱۸ هر روز پخش می‌کند و تکرار آن را در ساعت‌های ۲ بامداد و ۱۰ صبح نمایش می‌دهد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟