یک سریال کمدی در میانه راه متوقف شد

وی درباره همزمانی پروژه شهرزاد 3 با سریال "افسانه هزارپایان" افزود: به طور همزمان بازی در سریال "افسانه هزارپایان" به کارگردانی "شهاب عباسی" را در کنار شهرزاد 3 پذیرفتم و جلوی دوربین نیز رفته ام اما در حال حاضر به دلیل برخی مشکلات این پروژه به طور کامل متوقف شده است.

بازیگر فیلم "قهرمانان کوچک" درباره حضور دوباره خود در سینما Cinema تاکید کرد: امسال برای بازی در دو فیلم پیشنهاد داشتم اما فیلمنامه و خود اثر آنقدر جذاب و دلچسب نبود که بازی در آن را بپذیرم.

وی درباره مشکلات فیلمسوزی در نیمه دوم سال 96 اضافه کرد: مشخصاً وضعیت فعلی اکران و تجمع تعداد زیادی از آثار روی پرده سینما به برخی فیلم‌ها صدمات زیادی را وارد می‌کند اما از طرفی برخی آثار هم همواره مخاطب خود را دارند و هر وقت اکران شوند خوب می فروشند.

ناصرنصیر درخصوص موفقیت فروش فیلم "قهرمانان کوچک" خاطرنشان کرد: دلیل اصلی موفقیت این فیلم در آن است که ما نمونه دیگری در سینمای کودک نداریم که به طور مستقیم کودکان را مخاطب قرار دهد. اکثر آثاری که به نام کودک اکران می شوند در مورد کودکان هستند و خود آنها را به هیچ وجه جذب نمی‌کنند. من در سالهای اخیر انگشت شمار آثاری را دید‌ه‌ام که بتوانند با سنین کودک و نوجوان ارتباط خوبی برقرار کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟