اسامی شرکت های بورسی با بیشترین و کمترین سود امروز سه شنبه یازدهم آذر ماه 99

بورس/ شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد 7هزار و 730واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 473هزار و 706واحد به کار خود پایان داد و بیش از 113میلیارد و 746میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 16هزار و 229میلیارد تومان در بیش از 2 میلیون و 52هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروسازی اسوه، سرمامیک‌های صنعتی اردکان و آلومراد بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قند اصفهان، کشاورزی و دامپروری مگسال و قند هگمتانه بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 4میلیارد و 175میلیون ورقه به‌ارزش 7هزار و 417میلیارد تومان در یک میلیون و 15هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 107واحد رشد کرد و در ارتفاع 18هزار و 369واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های دارویی ره‌آورد تامین، بیمه کوثر و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، کشت و صنعت دشت خرمدره و شیر و گوشت زاگرس شهرکرد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟