نقد کردن درآمد یوتیوب با موبیکس کیوب - صفر تا 100 امنیت کانال

 

موبیکس کیوب، همراه شما !

پیشینه و تجربه

از سال 2018 تا کنون

سابقه موفقیت یوتیوبرها

بیش از 1000 کاربر مانیتایز شده و بیش از 50 لوح نقره ای یوتیوب

تعهد به پشتیبانی

 

خبره ترین منیجرهای  کانال های  یوتیوب در سریع ترین زمان ممکن به سوالات و مشکلات شما رسیدگی می کنند

مدیریت حقوق کپی‌رایت

 

منیجرهای موبیکس با اشراف کامل بر قوانین یوتیوب قبل از آپلود ویدیوی شما آن را چک میکنند که کانال شما دچار نقض قوانین نشود

کارمزد

15 تا 20 درصد

معتبر بودن  شرکت mcn

موبیکس داشبورد Network Relationship را برای کاربران خود ایجاد میکند

مالیات آمریکا

معاف از مالیات آمریکا

 خدمات ارائه شده

 طراحی تامنیل ، سئو یوتیوب ، مدیریت اکانت ،مشاوره تولید محتوا و .. ..

شفافیت

مقدار کارمزد و چگونگی انجام خدمات به طور کامل ذکر شده

برداشت آنی از حساب

 شرکت موبیکس کیوب  امکان برداشت آنی وجه را برای کاربران خود فراهم کرده است ، به عبارتی  هر زمان یوتیوبرها   نیاز به برداشت  درآمد خود داشته باشند می توانند درخواست کنند تا به  حساب آنها واریز شود و نیاز نیست همیشه تا زمان واریز به حساب ادسنس صبر کنند

 

لینک سایت : نقد کردن درآمد یوتیوب با موبیکس کیوب

شرکت mcn چیست؟

MCN به یک شبکه چند کاناله اشاره دارد. این شرکت‌ها به عنوان واسطه‌هایی بین خلق‌کنندگان محتوا (مثل یوتیوبرها) و پلتفرم‌های مدیریت محتوا (مثل یوتیوب) فعالیت می‌کنند. وظیفه اصلی یک شرکت MCN این است که به یوتیوبرها خدمات مختلفی ارائه دهد تا کمک کند محتوای آن‌ها را بهبود بخشند و درآمد زیادی از کانال‌های خود کسب کنند.

چگونه معتبر بودن یک شرکت mcn  را تشخیص دهیم؟

شرکت های زیادی در ایران وجود دارد که  اعلام میکنند mcn  و تحت قرارداد با یوتیوب هستند اما شرکت های mcn در اکانت یوتیوب کاربران خود یک داشبورد Network Relationship  ایجاد میکند که  باعث افزایش و حفظ امنیت کانال کاربران می شود و به نوعی تحت حمایت یوتیوب هستند  .همچنین  کاربران  این ضمانت را دریافت می کنند تا اشخاص دیگر نتوانند از محتوای اختصاصی آنها در یوتیوب استفاده کنند.

هر شرکتی نتواند این امکان  را برای کاربران فراهم کند جزو شرکت های mcn  نیست.

شرکت موبیکس کیوب با افتخار به عنوان یک شرکت mcn در جهت رفع نیاز یوتیوبر های ایرانی برای نقد درآمد دلاری و محافظت از محتوای یوتیوبی ایجاد شده است، ما با سابقه بیش از پنج سال در زمینه خدمات یوتیوب، نقد کردن درآمد یوتیوب، تولید محتوا و… توانستیم تجربه بهتری از فعالیت در شبکه جهانی یوتیوب برای کریتورهای ایرانی خلق کنیم.

خدمات موبیکس کیوب برای یوتیوبرها چیست ؟

 اصلی‌ترین هدف این شرکت، ساده‌سازی مسیر موفقیت یوتیوبرهای ایرانی است. خدمات موبیکس کیوب چیزی فراتر از نقد درآمد یوتیوب است ،این شرکت از ابتدای مسیر، از انتخاب موضوع فعالیت و ایده پردازی تا مرحله آخر یعنی کسب درآمد از یوتیوب، همراه واینرها است.

 از خدمات ارائه شده توسط شرکت موبیکس کیوب می توان به:

.

کدخبر: 969838 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟