چه گوارا: انقلابی در توزیع آب معدنی در شهر تهران و فراتر از آن

 

شرکت چه گوارا با نام رسمی شهریاران تجارت الکترونیک ایرانیان در سال ۱۳۹۵ آغاز زمانی که اکوسیستم استارتاپی ایران اوج شکوفایی خود را سپری می کرد به عنوان یک استارتاپ نوپا در شتابدهنده آواتک شروع به کار کرد و سعی دارد نام خود را به عنوان نمادی از تحول دیجیتال در بخش خرید آنلاین کالاهای پرمصرف سوپرمارکتی مطرح نماید.

فروشگاه اینترنتی چه گوارا اولین استارتاپ در ایران است که مدل کسب و کار جعبه اشتراک (Subscription Box) را پیاده سازی کرده است. این مدل نوآورانه به مشتریان امکان می‌دهد تا مشترک کالاهایی شوند که به طور منظم مصرف می‌کنند و تضمین می‌کند که مشتریان هرگز در تامین کالاهای ضروری مصرفی خود دچار مشکل و کمبود نشوند. راحتی خرید به این سبک جدید را تصور کنید: فقط یک بار سفارش دهید، و بگذارید چه گوارا بقیه کارها را انجام دهد، و ضمانت کند که هفته به هفته یا ماه به ماه تحویل‌ کالاهای شما سر وقت انجام شود.

در هسته عملیات چه گوارا، یک پلتفرم تجارت الکترونیکی با فن‌آوری پیشرفته وجود دارد، که توسط این شرکت طراحی شده است. این پلتفرم فقط یک فروشگاه آنلاین نیست؛ بلکه ابزار قدرتمندی است که به مشتریان امکان مدیریت اشتراک‌های خود، پیگیری سفارشات، انجام پرداخت آنلاین همراه با قدرت کامل کنترل بر مدیریت تحویل‌های منظم خود را می‌دهد، از اینکه دریافت یک سفارش را به روزها و هفته های آتی موکول کنند یا این که اشتراک خود را به طور کامل لغو نمایند.

1695008905798

 

اما آنچه واقعاً چه گوارا را از سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز کرده است، تمرکز این فروشگاه اینترنتی بر تحویل کالاهای سنگین مثل آب معدنی، مستقیماً درب محل مشتریان است. برای مسئولین خرید در شرکت‌ها، این سرویس واقعاً یک نعمت است چون دیگر نیازی نیست که وقت خود را به خاطر هماهنگی با شرکت های پخش و دردسر جابجایی باکس های سنگین آب معدنی تلف کنند؛ ناوگان پخش تخصصی چه گوارا، که به طور حرفه ای برای این هدف آموزش دیده‌ و سفارش ها را دقیقا تا محل مورد نظر مشتری حمل کرده و تحویل می دهد.

خدمات چه گوارا فقط به شهر تهران محدود نیست. مرکز عملیات این شرکت در پایانه حمل و نقل کالای تهران بزرگ قرار دارد و آن را قادر به توزیع محصولات در سراسر استان تهران کرده است. علاوه بر این، متقاضیان خرید عمده آب معدنی می توانند تنها با یک تماس تلفنی، سفارشات عمده آب خود از سراسر کشور را با بهترین قیمت و کمترین زمان ثبت و دریافت نمایند.

برای افرادی که هنوز فرصت تجربه خدمات چه گوارا را نداشته‌اند، فرصتی طلایی تدارک دیده شده است. مشتریان جدید می‌توانند از تخفیف نامحدود پنج درصدی در خرید اولین خود بهره ببرند و برای مشتریان شرکتی، تعهد چه گوارا به ارائه خدمات حرفه ای همراه با ارائه فاکتور رسمی پاسخگوی نیازهای خاص مشتریان شرکتی می باشد. برای دریافت کد تخفیف ۵٪ نامحدود به سایت چه گوارا مراجعه کنید.

این ماجرا فقط به همین جا ختم نمی شود. چه گوارا پس از تثبیت جایگاه خود در بازار آنلاین آب معدنی، هم اکنون آماده معرفی سرویس سوپرمارکتی خود با نام «سوپرچه» است. این سرمایه گذاری جدید قرار است نحوه دسترسی مشتریان به محصولات سوپرمارکتی را از نو تعریف کند. از دستمال کاغذی، مواد شوینده و محصولات بهداشتی گرفته تا قهوه و چای و انواع خوراکی‌ها، «سوپرچه» تضمین می‌کند که مشتریان کالاهای پرمصرف و ضروری سوپرمارکتی خود را با همان تعهد و کارایی که چه گوارا به آن مشهور است، دریافت کنند.

داستان موفقیت فروشگاه اینترنتی چه گوارا، از یک استارتاپ کوچک، جایی که بنیان‌گذاران آن زمانی با ماشین شخصی خودشان آب معدنی را به مشتریان تحویل می دادند، به وضعیت فعلی آن با یک انبار 1000 متری و ناوگان پخش قدرتمند، می تواند برای کارآفرینان زیادی الهام‌بخش باشد. برای مسئولین خرید شرکت ها، چگوارا فقط یک ارائه دهنده خدمات نیست؛ بلکه یک شریک قابل اعتماد است که اطمینان می‌دهد شرکت‌ آن ها هرگز با مشکل کمبود آب معدنی مواجه نخواهد شد.

 

فروشگاه اینترنتی چه گوارا با امکان سفارش گذاری آنلاین، قیمت‌گذاری پلکانی، تحویل بی دردسر باکس های سنگین درب محل به مشتری و تخفیف‌های قابل توجه برای سفارش‌های بزرگ، چشم انداز متفاوتی برای آینده بازار آب معدنی در ایران رقم زده است.

 

 

کدخبر: 929554 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟