اسرار جادویی لیزر بدن

 

در گذشته افراد برای رفع موهای زائد خود از روش های گوناگونی مانند اپیلاسیون، تیغ، وکس، موبر و اپیلیدی استفاده می کردند. این روش ها در کنار سختی های که داشت آسیب بسیار زیادی به پوست بدن وارد می‌کرد. امروزه با استفاده از لیزر به راحتی بدون آسیب به پوست می توان از شر موهای زائد خود خلاص شد. در این مقاله سعی داریم در مورد لیزر موهای زائد و نحوه ی عملکرد آن و دستگاه های مورد استفاده صحبت کنیم تا شما با خیال راحت و بدون نگرانی آن را انتخاب کنید.

عملکرد لیزر موهای زائد بدن 

عملکرد لیزر به این شکل است که ملانین‌های موجود در ریشه مو را هدف قرار می دهد که منجر به نابود شدن ریشه‌ی مو می گردد. یکی از مهمترین فاکتورهای در این زمینه تیپ پوستی فرد می‌باشد. در این میان افراد با پوست‌های روشن و موی ضخیم و تیره بهترین کاندید لیزر موهای زائد هستند. لیزر موهای زائد با توجه به تیپ پوستی افراد طی جلسات متعدد انجام می‌شود که تعداد آن برای افراد مختلف متفاوت است که معمولا 8 تا 10 جلسه می باشد. جلسات لیزر بسیار به رنگ و نوع پوست، رنگ و ضخامت مو، وضعیت هورمونی، مصرف دارو، میزان تماس پوست با نور آفتاب و نژاد افراد مختلف متفاوت است. لیزر با نازک و کرکی کردن موها و در نهایت کاهش رشد مو می شود.

انواع دستگاه لیزر 

دستگاه های لیزر انواع گوناگونی دارد که دارای طول موج متفاوتی است:

لیزر الکساندرایت (طول موج 755 نانومتر): برای طیف پوست‌های روشن و معمولی

سیستم لیزر دایود (طول موج 800 نانومتر): بـرای طیف پوسـت‌هـای معمولی رو به تیـره

لیزر‌های ان‌دیگ (طول موج 1064 نانومتر): بـرای طیف پـوسـت‌هـای تیـره و بـرنـز شـده

مزایا و معایب لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای شما پوستی صاف و یکدست به ارمغان می آورد. زیرا هیچ موی زبری به جای موهای کنده شده به وجود نمی آید که باعث زبری پوست شود. لیزر مانند روش های گذشته به لایه بالایی پوست صدمه نمی زند و باعث ایجاد حساسیت یا زخم و جوش های پوستی نمی‌شود. دقت داشته باشید که لیزر موهای زائد باید در مراکز معتبر و کلینیک های مطمئن توسط متخصص این امر انجام شود تا دچار عوارض احتمالی آن نشوید. کلینیک مهرزاد با دارا بودن بروزترین دستگاه ها و بهترین متخصصین پوستی زیبا و ابریشمی را به شما هدیه می دهد.

دیگر فواید لیزر موهای زائد 

  •  تحریک موهای در حال رشد
  • شفاف تر و نرمتر شدن پوست
  • کاهش تحریک پوست
  • استفاده ى آسان و قابل استفاده براى تمام بخش هاى بدن
  • کاهش رشد موهای در حال رشد
  • کاهش موهای زائد بدن به طور دائمی

کلینیک مهرزاد 

کلینیک مهرزاد با ۱۸ شعبه بیش از ۵۰۰ پرسنل بزرگترین و مجهزترین کلینیک زیبایی در خاورمیانه است. شما میتوانید به راحتی نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب کنید.

لیزر افسریه 

کلینیک مهرزاد در شعبه افسریه با مجرب ترین پرسنل و بهترین دستگاه های لیزر آماده ارائه خدمات است. دستگاه‌‎های های لیزر افسریه کلینیک مهرزاد جزو بروزترین دستگاه لیزر های حال دنیا است. این دستگاه ها (الکساندرایت کندلا و الیت پلاس) به صورت شاتی می باشد که به صورت مستقیم فولیکول های موی شما رو هدف قرار می‌دهد. این دستگاه ها متناسب با انواع تایپ های پوستی می‌باشد.

لیزر امام زاده حسن 

کلینیک مهرزاد در شعبه امام زاده حسن با دارا بودن دستگاه دایود و سایناشور آمریکایی که جز قوی ترین و بروزترین دستگاه دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی می باشد. در بخش لیزر امام زاده حسن تمامی اپراتورها پیراپزشک، دوره دیده و دارای مدرک جهاد دانشگاهی هستند.

لیزر

لیزر نازی آباد 

کلینیک مهرزاد در شعبه نازی آباد با استفاده از سه دستگاه الکساندرایت کندلا ،الیت پلاس سایناشور آماده ارائه خدمات می باشد. این دستگاه ها متناسب با انواع تایپ پوستی حتی پوست های تیره و سولار رفته است. این شعبه لیزر نازی آباد دارای کادری آموزش دیده و تایید شده وزارت بهداشت است که آماده ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی برای شما زیباجویان عزیز می‌باشد.

لیزر نازی آباد

شما زیباجویان عزیز می توانید برای دریافت خدمات بیشتر، مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات نسبت به باقی شعب کلینیک مهرزاد با شماره 02126748698 تماس حاصل کنید یا از وبسایت این کلینیک به آدرس mehrzadclinic.com بازدید فرمایید.

 

کدخبر: 906195 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟