سالن زیبایی نوژا سعادت آباد

 

در جهت آنکه به افزایش آگاهی و اطلاعات شما هموطنان عزیز در رابطه با خدمات زیبایی زنان بپردازیم، مطلبی را برایتان آماده کرده ایم که توصیه می کنیم تا انتهای آن با ما همراه بمانید. لازم به توضیح است که مطالعه این مطلب هم برای بانوانی که قصد یادگیری خدمات زیبایی زنانه را دارند مناسب است و هم برای کسانی که به دنبال استفاده از این روش ها هستند. برای دریافت خدمات زیبایی به بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد یعنی سالن زیبایی نوژا بروید.

خدمات سالن های زیبایی تهران

انواع خدمات زیبایی زنان که در سالن های زیبایی تهران ارائه داده می شوند، به گروه های مختلف یعنی: خدمات زیبایی پوست، مو، خدمات زیبایی دائمی، خدمات زیبایی ناخن و ... تقسیم بندی می شوند. برخی از مهمترین و جدیدترین خدمات سالن های زیبایی تهران که با کیفیت مناسب در برخی از شهرستان های دیگر برای متقاضیان انجام نمی شوند و یا دوره های آموزشی کافی ندارند، به شرح زیر هستند:

فیشیال صورت

فیشیال صورت که به آن پاکسازی پوست صورت نیز گفته می شود، یک روش نسبتا جدید است که امروزه سر و صدای زیادی در سالن های زیبایی به پا کرده است و به وفور مورد استفاده قرار می گیرد زیرا حتی پزشکان نیز به کار بردن این روش کامل و تاثیرگذار را برای آقایان و بانوان توصیه می کنند. فیشیال پوست صورت به این شکل انجام می شود، که با اجرای چندین مرحله مختلف می توان آلودگی های سطح پوست را از بین برد، جوش های سفید و سیاه را برطرف کرد، تولید کلاژن در پوست را افزایش داد، لکه های پوستی را ناپدید کرد و آبرسانی عمقی پوست را انجام داد. فیشیال صورت مزایای بسیار زیادی دارد که اگر بانوان آن را در روتین مراقبت های پوستی خود قرار دهند، به میزان زیادی می توانند از نتایج آن بهره مند شوند. لازم به توضیح است که هیچ یک از مراحل فیشیال، تهاجمی نیست و هیچ گونه درد و یا جراحتی برای آن وجود ندارد. جایگاهی که فیشیال و پاکسازی پوست صورت امروزه پیدا کرده است، موجب شده تا مراکز بسیار حرفه ای و زیادی در تهران به آموزش این روش بپردازند و یا آن را برای متقاضیان ارائه دهند.

فیشیال صورت

آرایش دائمی صورت

آرایش دائمی صورت یک روش مدرن و بسیار محبوب است که جمعیت بسیار زیادی از بانوان در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی متقاضی دریافت آن هستند. این روش که برای بخش های مختلف صورت انجام می شود، موجب فراهم شدن زیبایی بانوان به صورت دائمی می شود و آنها را از به کار بردن روزمره لوازم آرایشی دور می کند.

مرکز تخصصی رنگ و مش مو در سعادت آباد

 آرایش دائمی صورت که به شکل کم تهاجمی و تحت بی حسی موضعی مورد استفاده قرار می گیرد، برای بخش های مختلف صورت از قبیل: ابرو، لب و چشم انجام می شود که آنها را با نام علمی میکروبلیدینگ ابرو، میکروشیدینگ لب و ... می شناسیم که در آنها با استفاده از دستگاه کوچک و مخصوصی جوهر تاتو با رنگ های مختلف و دلخواه متقاضیان به لایه میانی پوست وارد می شود و موجب افزایش زیبایی و جلوه چهره می گردد. یک نکته و مساله بسیار مهم در رابطه با آرایش دائمی صورت، امکان استفاده از این روش برای برطرف کردن نواقص چهره است. به گونه ای که اگر بانوان بر روی لب، ابرو و یا پلک خود دارای نواقصی مانند: جای بخیه، آثار سوختگی، جراحت و ... باشند، به کمک این روش می توانند این مشکلات را پوشش دهند و آنها را از دید پنهان کنند.

کاشت مژه

همان طور که می دانید مژه ها یکی از مهمترین بخش های چهره در زیبایی چشم هستند که به جذابیت چشم تا حد بسیار زیادی می افزایند. به همین دلیل رسیدگی به مژه برای بانوان بسیار مهم و حائز اهمیت است. حال با این وجود کاشت مژه به عنوان جدیدترین خدمات آرایشی، روشی است که در آن بانوان می توانند بدون نیاز به استفاده از لوازم ارایشی، زیبایی مژه های خود را افزایش دهند و دائما در تمام طول شبانه روز حتی مواقعی که صورت خود را می شویند، زیبایی آن ها را حفظ کنند. در کاشت مژه از تار موهای مصنوعی برای مژه استفاده می شود که به صورت تار به تار یا ردیفی با چسب مخصوص به روی مژه ها چسبانده می شوند. ماندگاری کاشت مژه بیش از 15 روز است و به همین دلیل آن را در گروه آرایش دائمی نیز می توان قرار داد. کاشت مژه یکی از پر درآمد ترین خدمات سالن های زیبایی است که با آموختن این روش میتوان درامد قابل توجهی از آن در سالن های زیبایی کسب کرد. علاوه بر آن باید اشاره کنیم که این روش دوره آموزشی بسیار کوتاه مدتی دارد و در عرض یک ماه میتوان آن را به صورت کامل آموخت.

کاشت ناخن دست و پا

یکی دیگر از جدیدترین خدمات آرایشی که در سالن های زیبایی برای متقاضیان به کار برده می شود، کاشت ناخن دست و پا است؛ این روش بسیار مورد استقبال بانوان قرار گرفته است که موجب افزایش زیبایی ناخن دست و پای بانوان می شود و به وفور مورد استفاده قرار می دهد.

کاشت ناخن در سعادت آباد

زیرا همان طور که می دانید خانم ها به لاک علاقه بسیار زیادی دارند و کاشت ناخن به صورت دائمی به زیبایی ناخن های انها می افزاید. ماندگاری حاصل از این روش به مدت یک ماه است و پس از این مدت متوان برای ترمیم ناخن های کاشته شده اقدام کرد. از طرف دیگر باید اشاره کنیم که کاشت ناخن دست و پا در حال حاضر با روش ژلیش نیز انجام می شود که مزایای آن بیشتر از کاشت ناخن معمولی است و شرایط بهتری را ایجاد می کند.

سخن پایانی

خدمات سالن های زیبایی تهران را میتوانید در بهترین مراکز آرایشی بیاموزید و یا به عنوان متقاضی از آنها بهره مند گردید. به خاطر داشته باشید که انتخاب یک مرکز زیبایی اهمیت بسیار زیادی دارد که نباید از آن غافل باشید زیرا این مراکز می توانند در رضایت شما و کیفیت کار تاثیر بسیار چشم گیری داشته باشند. با این وجود برای دریافت خدمات زیبایی زنانه و یا طی کردن دوره های آموزشی حتما پیش از هر گونه اقدامی، از کیفیت کار مرکز مورد نظر خود اطمینان یابید و سپس برای دریافت این خدمات اقدام کنید.

کدخبر: 887244
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟