تخفیف فوق العاده لحظه آخری بلیط اتوبوس و تاکسی بین شهری ویژه نوروز

 

تاکسی های بین شهری بازارگاه با امکان خرید اینترنتی، شما را در هر ساعت دلخواه به صورت کاملا درب به درب از مبدا موردنظرتان به مقصد موردنظر می‌رسانند. به علاوه اینکه به مناسبت سال جدید و به جهت رفاه مسافران نوروزی تخفیف‌هایی باورنکردنی برای برخی سرویس‌های لحظه آخری در نظر گرفته شده است. کافیست وارد سایت بازارگاه bazargah.com شده و از قسمت سواری، مبدا و مقصد را جستجو کنید، خودروی موردنظرتان را انتخاب کرده و با تکمیل مراحل و پرداخت وجه، منتظر تماس شرکت مسافربری جهت هماهنگی محل سوار شدنتان باشید. رانندگان مجرب و حرفه‌ای شما را در کمال امنیت و آرامش به مقصدتان می‌رسانند.

خرید بلیط اتوبوس

بلیط اتوبوس به دلیل قیمت پایین و در دسترس بودن برای تمامی مسیرها، پرطرفدارترین وسیله حمل و نقل بین شهری به شمار می‌رود. این استقبال و حجم بالای تقاضا در ایام تعطیلات و خصوصا در تعطیلات نوروز چند برابر می‌شود و هر ساله با حجم بسیار بالای مسافرین مواجه هستیم که متقاضی خرید بلیط اتوبوس هستند. این مسئله باعث می‌شود ظرفیت اکثر اتوبوس ها در ترمینال های مسافربری تکمیل شده و گاها مسافران نتوانند بلیط سفر خود را طبق زمانبندی‌ای که پیش‌بینی کرده بودند تهیه کنند. در این شرایط بسیاری از افراد ممکن است مجبور شوند سفرشان را به تعویق بیاندازند. اما پیشنهاد ما در این شرایط استفاده از تاکسی‌های بین شهری است که اگرچه به نسبت اتوبوس قیمت بالاتری دارند، اما مزیت‌های قابل توجهی نیز دارند و با شرایط تخفیف لحظه آخری تاکسی بین شهری قیمت بسیار مناسبی نیز خواهند داشت.

 

مزایای تاکسی بین شهری

  1. تاکسی های بین شهری در هر زمان در دسترس هستند و شما مجبور نیستید به دلیل نبود بلیط اتوبوس و هواپیما، سفرتان را کنسل کنید یا عقب بیاندازید.
  2. کلیه مجوزهای تردد بین شهری خودرو و راننده مطابق با قوانین سازمان‌های ذی‌ربط تهیه شده و شما در امنیت کامل سفر خواهید کرد.
  3. سریعتر به مقصد می‌رسید و توقف‌های ناخواسته بین مسیر و معطلی‌های معمول را نخواهید داشت.
  4. اگر خانواده ای 2 تا 4 نفره هستید قیمت سواری های با تخفیف لحظه آخری بسیار به صرفه خواهد بود که تقریبا با قیمت بلیط اتوبوس تفاوت قابل توجهی ندارند.
  5. سرویس دربستی به صورت درب به درب است و شما درب منزل در مبدا سوار شده و درب محل مورد نظرتان در مقصد پیاده می‌شوید و نیازی به هزینه اضافی بابت تاکسی پیدا نمی‌کنید.
  6. امکان انتخاب بین خودروهای موجود دارید و می‌توانید خودروی ایرانی یا خارجی موردنظر را خودتان انتخاب کنید.
  7. خودرو و راننده در اختیار شما هستند و بین راه هرجا که خودتان تمایل داشته باشید می‌توانید توقف داشته باشید.
  8. صندوق عقب خودرو برای وسایل و چمدان هایتان کاملا متعلق به شماست.
  9. در مسیر می‌توانید موسیقی های مورد علاقه‌تان را از سیستم خودرو گوش دهید و سفر لذت‌بخش‌تری داشته باشید.

تخفیف لحظه آخری بلیط اتوبوس و سواری بین شهری

در ایام تعطیلات نوروز و با توجه به استقبال مسافران از اتوبوس و سواری بین شهری، هر ساله تخفیف‌های لحظه آخری خوبی روی اکثر مسیرهای تردد اعمال می شوند. اما امسال و پس از پشت سر گذاشتن بیماری کرونا، حجم سفرها بسیار زیادتر از سالهای قبل خواهد بود. بنابراین به دلیل اینکه حجم تقاضا بسیار بیشتر از ناوگان های موجود هستند، پیش بینی می‌شود تخفیف های لحظه آخری را صرفا روی سرویس های تاکسی بین شهری داشته باشیم. بازارگاه با ارائه تاکسی بین شهری به همراه تخفیف های ویژه، در تلاش است بهترین خدمات را در سال جدید و ایام نوروز به مسافرین عزیز تقدیم نماید.

سالی سرشار از آسایش و آرامش برایتان آرزو داریم.

بازارگاه

 

 

کدخبر: 877843
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟