ارزش پالایشی یکم و دارا یکم امروز شنبه 16 اسفند

به گزارش رکنا، واحد‌های پالایشی یکم امروز ۱۶ اسفند ماه نیز سرخ پوش بود و در بازه منفی معامله شد و با ۳.۰۹ درصد کاهش قیمت مواجه شدند و در مجموع تاکنون حدود ۱۹ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.

همچنین در بین نماد‌های این صندوق نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۱.۳۸ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۱.۸۳ درصد منفی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۱.۹۴ درصد افت امروز را به پایان رساندند و شبریز (پالایش نفت تبریز) تنها نماد مثبت این صندوق با رشد ۰.۲۲ درصدی همراه بود.

امروز شنبه ۱۶ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از ارزش پالایشی یکم با افت ۳.۰۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۴۲ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۲۱ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۱.۸۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۱۴۱ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش دارا یکم کاهش یافت

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۳۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۶۳۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۰۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۳ هزار و ۶۶۹ تومان معامله شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟