هفته دولت ، هفته عذرخواهی از مردم شد / اول نوبخت و حالا همتی + فیلم
حجم ویدیو: 29.75M | مدت زمان ویدیو: 00:04:04

طرح گشایش اقتصادی / گرانی / عذرخواهی می کنم / شرمنده / عبدالناصر همتی ، رئیس کل بانک مرکزی در حاشیه برنامه تیتر امشب در پاسخ به این سوال که آیا از قیمت اقلام اساسی باخبر هستید بیان کرده است که : بالاخره به صورت هفتگی لیست قیمت ها را به رئیس جمهور اعلام می کنیم در جریان افزایش قیمت ها هستیم و اینطور نیست که بی خبر باشیم. در منزل هم همسرم قیمت ها را به بنده اعلام می کند و او هم همانند سایر مردم از گرانی ها شاکی است.

همتی : عذرخواهی می کنم

او در ادامه افزود: فشار تحریم ها کار را سخت کرده و شرایط بر همه سخت شده است. فشار بر طبقات پایین را درک می کنیم، به سهم خودم از فشار اقتصادی که مردم را آزار داده است عذرخواهی می کنم، اما این را هم می گویم که تمام تلاشم را به عنوان یک عضو کابینه انجام داده ام ولی در برخی از موارد مشکلات حل شدنی نبودند ولی ما ناامید نشده و نمی شویم.

نوبخت : شرمنده مردم هستیم

این در حالی است که محمدباقر نوبخت نیز در گفتگویی در شبکه خبر درباره تحریم ها و اوضاع اقتصادی ایران و طرح گشایش اقتصادی از سوی دولت گفته است: نمی‌توانیم سختی‌ها را به‌طور واضح بیان کنیم، اما در تلاشیم که شرمنده مردم نشویم. همکاران دولتی دوران سخت و غیررفاه کشور را تجربه کرده‌اند. شرمنده مردم هستیم که آن‌طور که باید طبق برنامه پیش نرفتیم.

نوبخت در ادامه افزود: دولت میان گود ایستاده است، در تمام موارد دولت متولی دارد به‌طور مثال متولی کشاورزی، وزیر جهاد کشاورزی است و صنعت نیز متولی خود را دارد، اما بازرگانی ما هنوز نتوانسته است برای خود متولی خاصی را مشخص کند. با مجلس قبلی تاحدودی توافق کرده بودیم، اما حال این موضوع به گیرودار افتاده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟