کدخبر: 381014 ارسال پرینت 71

رکنا: شرکت دانمارکی «ای‌پی مولر-مائرسک»، فعال در زمینه ترابری دریایی، اعلام کرد که مراودات تجاری خود در ایران را متوقف خواهد کرد.

به گزارش گروه اقتصادی رکنا، شرکت دانمارکی «ای‌پی مولر-مائرسک»، فعال در زمینه ترابری دریایی، اعلام کرد که مراودات تجاری خود در ایران را متوقف خواهد کرد.
«سُرن اسکو» مدیرعامل اجرایی این شرکت کشتیرانی در مصاحبه با رویترز پس از گزارش سه ماهه نخست سال گفته است: با وجود تحریم های که قرار است آمریکا اعمال کند نمی‌توان با ایران مراودات تجاری داشت اگر با آمریکا نیز مراودات تجاری داشته باشید و ما حجم عظیمی از این مراودات را داریم.
اسکو گفت: جزئیات دقیق زمان‌بندی این موضوع را نمی‌دانم اما مطمئن هستم که فعایت‌های خود در ایران را متوقف می‌کنیم.
پیش از این نیز رویترز گزارش داده بود که در پی خروج آمریکا از توافق هسته‌ای، دو شرکت بزرگ حمل‌ونقل دریایی «مائرسک لاین» و «ام.اس.سی» در حال بازبینی فعالیت‌های خود در قبال ایران هستند.
دونالد ترامپ Trump طی یک سخنرانی ضمن تکرار ادعاهای بی‌اساس خود علیه ایران، خروج آمریکا از توافق هسته‌ای را اعلام کرد و هفته گذشته وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که تحریم‌های مربوط به فروش، عرضه، تأمین یا انتقال گرافیت، فلزات خام و نیمه ساخته مانند آلومینیوم و فولاد و نیز صادرات یا نرم‌افزار برای یکپارچه‌سازی فرآیندهای صنعتی به ایران و یا از ایران به خارج را بازمی‌گرداند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها