رکنا: قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران نسبت به پنج‌شنبه گذشته افزایش یافت.

به گزارش گروه اقتصادی رکنا، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی Freedom طرح جدید (امامی) امروز در بازار Store تهران با ۶۶ هزار تومان افزایش نسبت به پنج شنبه گذشته ۲ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان تعیین شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۳۳ هزار تومان رشد در مدت مشابه، یک میلیون و ۹۸۱ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۲۲ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته یک میلیون و ۱۸ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۱۲ هزار تومان رشد در مدت مشابه ۶۰۳ هزار تومان معامله شد.

از سویی دیگر، هر قطعه سکه گرمی با افزایش ۷ هزار تومانی نسبت به پنج شنبه گذشته به قیمت ۳۶۷ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با رشد ۱۹ هزار تومانی به قیمت ۱۹۷ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

با این حال براساس اعلام بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روزهای گذشته ۴ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است. افزون بر این، هر یورو با ۲۴ ریال افزایش نسبت به روز پنج شنبه ۵ هزار و ۱۶ ریال و هر پوند نیز با ۱۱ ریال افت در مدت مشابه ۵ هزار و ۶۸۷ ریال ارزشگذاری شد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز 

پنج‌شنبه شنبه

سکه امامی

۲۰۳۹۰۰۰ ۲۱۰۵۰۰۰

سکه بهار آزادی

۱۹۴۸۰۰۰ ۱۹۸۱۰۰۰

نیم سکه

۹۹۶۰۰۰ ۱۰۱۸۰۰۰

ربع سکه

۵۹۱۰۰۰ ۶۰۳۰۰۰

سکه گرمی

۳۶۰۰۰۰ ۳۶۷۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۱۹۵۴۰۰ ۱۹۷۳۰۰

دلار

۴۲۰۰ ۴۲۰۰

یورو

۴۹۸۲ ۵۰۱۶
پوند ۵۶۹۸ ۵۶۸۷

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 1 تعداد رای : 1


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها